ĻAUNUMA RAŽA

Cena
15.74 €
Autors Roberts Galbraits
Izdevējs Zvaigzne ABC
Lappušu skaits 560
Svars (kg) 0.850
Izmērs (cm) 22.5 × 15.5 × 2.5

Preces apraksts

Robinai tiek piegādāts noslēpumains sūtījums, un, atvērusi paciņu, viņa ar šausmām ierauga, ka tajā atrodas nocirsta sievietes kāja. Viņas šefs, privātdetektīvs Kormorans Straiks, jūtas mazāk pārsteigts, tomēr uztraucas ne pa jokam. Pagātnē viņš ir sastapies ar četriem cilvēkiem, kuri varētu būt pastrādājuši šādu noziegumu, jo katrs no tiem ir spējīgs uz necilvēcīgu cietsirdību un varmācību.
Policija koncentrē uzmanību uz vienu aizdomās turamo, kurš, pēc Straika domām, nav īstais vainīgais. Viņš kopā ar Robinu sāk patstāvīgu izmeklēšanu un iedziļinās triju pārējo aizdomās turamo tumšajā un perversajā pasaulē. Slepkavības turpinās, un laika kļūst arvien mazāk...

“Ļaunuma raža” ir trešais kriminālromāns par privātdetektīvu Kormoranu Straiku un viņa asistenti Robinu Ellakotu. Roberts Galbraits, kas, izrādās, ir Dž. K. Roulingas literārais pseidonīms, šobrīd ierindojams starp pasaulē atzītākajiem kriminālromānu rakstniekiem. Pēc šo romānu motīviem veidots arī BBC televīzijas seriāls.

No angļu valodas tulkojusi Silvija Brice.


Šajā sērijā varoņi – no galvenajiem līdz vissīkākajā epizodē minētajiem – ir personības, katrs ar savu stāstu, raksturu, dīvainībām un vēlmēm. Londona un citas Anglijas daļas atainotas tik precīzi, ka dzīvi varam iztēloties katru no tām. Notikumi ir tik spilgti, ka nekas no iepriekš minētā tos neaizēno. Jā, tāds ir Roberta Galbraita rakstības stils! Un tiem, kuri atminas, ka R. Galbraits ir britu rakstnieces Dž. K. Roulingas literārais pseidonīms, rakstot detektīvžanrā, tas nav nekāds pārsteigums: lai nu kurš, bet Roulinga perfekti prot radīt veselu pasauli ar neskaitāmiem iemītniekiem, un reālistiskā vidē mītoši romāna varoņi tikai vēl spilgtāk ļauj izpausties viņas stāstnieces talantam.
www.zvaigzne.lv

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Autors: Roberts Galbraits
Izdevējs: Zvaigzne ABC
Izdošanas gads: 2018
Valoda: latviešu

Citi piedāvājumi