MEŽONĪGAIS PRĀTS

Cena
22.47 €
Autors Bils Plotkins
Izdevējs Zvaigzne ABC
Lappušu skaits 304
Svars (kg) 0.620
Izmērs (cm) 16.0 × 23.0

Preces apraksts

MEŽONĪGAIS PRĀTS. NEPIERADINĀTĀS CILVĒKA PSIHES ROKASGRĀMATA

Ikviena cilvēka psihē slēpjas apbrīnojami resursi, par kuru esamību nereti pat nenojaušam. Grāmata “Mežonīgais prāts” palīdz identificēt šīs patības šķautnes un iepazīt aizsargmehānismus, kas liedz pilnībā īstenot dvēseles uzdevumus.

Plotkins ir pārliecināts: lai atgūtu cilvēcisko veselumu, nepietiek ar psiholoģisko simptomu apspiešanu, atgūšanos no traumām un atkarībām vai ar stresa mazināšanu. Ir pilnībā jāizdzīvo visas sava mežonīgā prāta šķautnes. Tikai tad mūsu dzīve kļūs par lielāko stāstu, uz kuru esam spējīgi – ne vien savā, bet visas plašās Zemes kopienas labā.

Integrālās izglītības institūta programmas direktors Juris Rubenis, iesakot izlasīt šo darbu, norāda: “Esmu pārliecinājies par to, cik patiesi iedarbīgas ir Plotkina radītās metodes. Dvēsele vienmēr atpazīst sevi dabā.”

BILS PLOTKINS, Ph. D. (Bill Plotkin, ASV), ir dzīļu psihologs, latviešu lasītājiem jau labi pazīstamās grāmatas “Dvēseles mākslas” autors. Uz psiholoģiju viņš raugās ekocentriski un jau gandrīz 40 gadus vada cilvēkus ceļojumos uz neskartām vietām dabā un dvēseles pirmatnējos dziļumos.

No angļu valodas tulkojusi Ieva Zālīte.

 

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Autors: Bils Plotkins
Izdevējs: Zvaigzne ABC
Izdošanas gads: 2020
Valoda: latviešu

Citi piedāvājumi