MĪLAS UN KARA DZIESMAS

Cena
16.55 €
Autors Santa Montefjore
Lappušu skaits 512
Svars (kg) 0.620
Izmērs (cm) 20.5 × 14.0 × 4.3

Preces apraksts

Angļu roze Kitija Deverila piedzimst lepnā angļu pilī kā jaunākā no trim māsām. Savas mātes neievērota, viņa uzaug, guvernantes un mājskolotāja sabiedrībā, ciešā saskarē ar pils kalpotājiem un viņu bērniem. Mātei par aizkaitinājumu Kitija atklāj sev plašu un pilnskanīgu pasauli ārpus lepnās pils mūriem, turklāt viņa kopš bērnības ir iemīlējusies dumpinieciskajā Džekā O`Līrijā.

Īru cīņas par neatkarību notiek jau otro gadsimtu, un liktenis aizved Džeku tālu pasaulē. Džeks nav vienaldzīgs pret daiļo meiteni, bet viņš ir projām, nezin, vai atgriezīsies, un vēstulē lūdz mīļoto vairs negaidīt… Spēcīgu jūtu caurstrāvotās attiecības piemeklē laika, attāluma un neparedzamu notikumu pārbaudījumi. Vai abiem būs lemts reiz būt kopā?

Deverilu hronikas pirmā grāmata ir episks un romantisks vēstījums par 20. gadsimta sākuma dzīvi.

Santa Montefjore valdzinoši pludina vairākās paaudzēs savijušos dzīves pavedienus. Patiesas mīlestības netveramais trauslums pastāv līdzās neticami sīkstai apstākļu pretestībai. Autores romānus arvien raksturo mīlestība, cilvēciskās šaubas, attiecību samezglojumi un visdziļākās ilgas, kas liek aizrautīgi lasīt romānu līdz pat pēdējai lappusei. Lasītājus arvien valdzina Santas Montefjores darbu pieklusinātā romantika, kolorītie tēlu raksturi un reālajai dzīvei pietuvinātās drāmas.

Tulkojusi Gunita Mežule, Artūra Zariņa vāka dizains.

 

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Autors: Santa Montefjore
Izdošanas gads: 2017
Valoda: latviešu

Citi piedāvājumi