PATIESI. NEPRĀTĪGI. VAINĪGI.

Cena
15.75 €
Autors Laiena Moriartija
Lappušu skaits 512
Svars (kg) 0.630
Izmērs (cm) 20.6 × 14.0 × 4.3

Preces apraksts

Ja nu viņi būtu teikuši nē? Seši atbildīgi pieaugušie. Trīs mīlīgi bērniņi. Viens mazs suns. Parasta nedēļas nogale. Kas gan varētu noiet greizi?

Vids un Tifānija uzaicina kaimiņus un viņu draugus uz dārza ballīti. Visi ar prieku piekrīt, cerot pavadīt lielisku vakaru skaistā mājā. Namatēva gatavotas vakariņas, dzirkstošs šampanietis, nepiespiestas sarunas, viegls flirts... Piepeši griezīgs kliedziens aprauj omulīgo viesību gaisotni.

Neviens nevar pateikt, kurā brīdī tas notika. Kā tas notika. Un galvenais – kurš pie tā ir vainīgs.

Trīs ģimeņu šķietami laimīgā un pārtikusī dzīve tiek satricināta līdz pašiem pamatiem: vainas izjūta, dusmas, aizvainojums, bailes – to visu nākas piedzīvot katram ģimenes loceklim, riskējot ar pašu dārgāko. Senu draudzību. Mīlestības pilnu laulību. Priekšstatu par sevi kā labu cilvēku.

Piecu nacionālo balvu laureāte, austrāliešu izcelsmes rakstniece Laiena Moriartija šajā romānā pakļauj pārbaudījumam pašas svarīgākās mūsu dzīves attiecības: laulību, seksu, draudzību, bērnu audzināšanu. Ar psihologa cienīgu vērību viņa parāda, kā traģiski notikumi spēj iedragāt pat visstabilākās attiecības, kā noklusētais var būt vēl skaļāks par pateikto un cik bieži mēs nenovērtējam mierīgo ikdienas dzīvi, līdz ir par vēlu...

Tulkojusi Dina Kārkliņa, vāka dizains Artūrs Zariņš.

Šis romāns ir ieguvis labākās 2016. gada grāmatas balvu un vairākas nominācijas:

Entertainment Weekly Best Beach Bet

USA TodayHot Books for Summer Selection

Miami HeraldSummer Reads Pick

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Autors: Laiena Moriartija
Izdošanas gads: 2017
Valoda: latviešu

Citi piedāvājumi