Pats sev šefpavārs

Cena
2.99 €
Izdevējs Izdevniecība Dienas Žurnāli
Lappušu skaits 64
Svars (kg) 0.140
Izmērs (cm) 25.0 × 18.0 × 0.4

Preces apraksts

“Pats sev šefpavārs”
“Ilustrētās Junioriem” speciālizdevums

Īstus meistarstiķus virtuvē patīk gatavot ne tikai pieaugušajiem, tādēļ tapusi īpaša recepšu grāmata speciāli junioriem. Te atrodamas vienkāršu, taču ļoti gardu ēdienu receptes, ko uzmeistarot kopā ar pieaugušajiem vai šefpavāra cepuri likt galvā pašam un pagatavot pārsteigumu visai ģimenei. 
Grāmatiņas krāsainajās lapās atrodamas ņammīgas sāļo gardumu receptes brokastīm, pusdienām un ballītēm, kā arī daudz, daudz saldo ēdienu, ko celt galdā īpašās svētku reizēs vai vienkārši tad, kad prāts nesas uz saldumiem. Lai recepšu grāmatiņu lietot būtu vieglāk, tā papildināta ar dažādiem apzīmējumiem, kuri palīdzēs saprast, cik laika gatavošanai nepieciešams, kā arī pateiks priekšā, cik recepte ir sarežģīta.

Liec galvā šefpavāra cepuri un dodies gatavošanas piedzīvojumā!
Sadaļā “Viens, divi, un gatavs!” atradīsi ašās idejas, ko pagatavot tad, kad laika ir pavisam maz. Meistaro ābolu megačupīšus, mājas popkornu, zaļo gvakamoli vai atspirdzinošo zemeņu dzērienu, kā arī iemācies izgatavot īpašus ēdienu dekorus, ar ko izrotāt galdu vai kādu pārsteigt svētkos.
“Sāļo gardumu” sadaļā gatavo mājas picu, frī kartupelīšus, vrapus, suši, vistas un siera kroketes vai uzmeistaro pavisam veselīgu burgeru. Tāpat te atradīsi lazanjas, makaronu karbonaras un kraukšķīgo vistas nagetu receptes.
Kad prāts nesas uz ko cukurotāku, laiks atšķirt “Saldo našķu” sadaļu! Gatavo plānās pankūkas ar krēmsieru, Nutellas kūku, kārdinošos braunijus vai kādus no gardajiem cepumiem – marcipāna, “M&M” končiņu vai veselīgos auzu. Rullē končas, tin saldo desu, liec krāsnī māršmelovu mafinus vai silto ābolu pīrāgu. Ja vēlies sevi izaicināt, pagatavo Pavlovas kūciņas. Savukārt vasarā atveldzē sevi ar pašgatavotu saldējumu vai svaigā siera kūciņām!


Labu apetīti!

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Izdevējs: Izdevniecība Dienas Žurnāli
Izdošanas gads: 2019

Citi piedāvājumi