RAGANU SEZONA

Cena
12.12 €
Autors Nataša Mosterte
Izdevējs Dienas Grāmata
Lappušu skaits 400
Svars (kg) 0.590
Izmērs (cm) 21.7 × 15.7 × 3.7

Preces apraksts

Trilleris "Raganu sezona" skar lielos jautājumus par mīlestību, nāvi, alķīmiju un cilvēka prāta spējām pārveidot realitāti un izlauzties no tās. Teksts ir intrigu pilns. Briesmas, slēpjoties aiz katra gudri uzrakstītā teikuma, vilina lasītāju aizgrābjošā ceļojumā.

Hakeris Gabriels Blekstouns ir izskatīgs, gudrs un iedomīgs, turklāt apveltīts ar neparastu talantu ― viņš spēj veikt domu lasīšanas lidojumu, kas ļauj ieiet cita cilvēka prātā. Kādudien viņu uzmeklē sendienu draudzene un lūdz palīdzēt uzmeklēt viņas vīra pazudušo dēlu, kurš pēdējo reizi redzēts divu apburošu māsu sabiedrībā. Gabriels, lai arī negribīgi, tomēr piekrīt, un viņa dzīvē sākas raganu sezona ― ceļojums pasaulē, durvis uz kuru viņš labprāt būtu nekad neatvēris…

Nataša Mosterte ir dzimusi Dienvidāfrikā. Viņa studējusi Johannesburgā un Ņujorkā, ieguvusi zinātniskos grādus leksikogrāfijā un lingvistikā. "Raganu sezona" ir autores ceturtais romāns.

Līdzīgās devās sajaucot alķīmiju, atmiņas mākslu, misticismu un augsto maģiju, Mosterte ir radījusi grāmatu, kuru grūti nolikt malā. TimeOut

Atliek vien apbrīnot autores pašas raganisko spēku, ar ko viņa sajūsmina lasītāju!
Daily Mail

Saistoši. Oriģināli. Aizraujošs alķīmijas un seksualitātes aizraujošs apvienojums. Esiet gatavi ļauties tā pavedinošajam spēkam!
Mo Haiders, rakstnieks

Iedvesmojoši jutekliskas romantikas un ledainu tirpu pilns [..] pavedinošs trilleris.
Harpers Bazaar

No angļu valodas tulkojusi Lilija Beļakova. Grāmatas mākslinieks Jānis Esītis.

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Autors: Nataša Mosterte
Izdevējs: Dienas Grāmata
Izdošanas gads: 2009
Valoda: latviešu

Citi piedāvājumi