SALMENĪTE, ČĪBIŅA UN ĒRMĪGAIS EŅĢELIS

Cena
11.85 €
Autors Autoru grupa
Izdevējs Pētergailis
Lappušu skaits 71
Svars (kg) 0.430
Izmērs (cm) 24.6 × 17.5 × 1.2

Preces apraksts

 Sinika Nopola, Tīna Nopola “Salmenīte, Čībiņa un ērmīgais eņģelis”, 71.lpp

 No somu valodas tulkojusi Maima Grīnberga

Izdevniecība “Pētergailis” ir laidusi klajā trešo,somu rakstnieču – māsu Sinikas un Tīnas Nopolu stāstu grāmatu bērniem „Salmenīte, Čībiņa un ērmīgais eņgelis”.

„Salmenīte, Čībiņa un ērmīgais eņģelis” pirmskolas un jaunākā skolas vecuma bērniem saprotamā un humoristiskā veidā runā par bērnu draudzību, sāncensību un salabšanu. Šajos stāstos vecākā māsa Salmenīte ir diezgan rātns bērns, toties Čībiņa – īsta negantniece un visu delverību ierosinātāja.

Čībiņa pierunā lādzīgo kaimiņu tanti Halisi parotaļājoties “eņģeļos”.Nepatikšanas sākas brīdī, kad ceļā no skolas vecāko māsu Salmenīti nobiedē ērmīgs milzu putns.Ciema policists Speķanaba un Briļļutārps ķeras pie izsekošanas.Vai tiešām atkal vainīgas mazās Čībiņas draiskulības?

Somijā populārajā grāmatu sērijā par māsām Salmenīti un Čībiņu iznākušas daudzas jo daudzas grāmatas, stāsti uzņemti filmā, iestudēti teātrī un operā.

Somu rakstnieces – māsas Sinika (1953) un Tīna (1955) Nopolas (Sinikka Nopola, Tiina Nopola) daudz raksta divatā. Sarunājoties un strīdoties kopā radītas vairāk nekā 50 asprātīgu dialogu pilnas grāmatas. Autores apbalvotas ar Somijas valsts Bērnu kultūras balvu, kopā ar ilustratori Sallu Savolainenu (Salla Savolainen) nominētas H.K.Andersena balvai, ilustratore saņēmusi prestižo Rūdolfa Koivu balvu.

       

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Autors: Autoru grupa
Izdevējs: Pētergailis
Izdošanas gads: 2019
Valoda: latviešu

Citi piedāvājumi

EZERS

11.93 €