SAPNIS PAR VIŅU UN MŪZIKLU

Cena
16.85 €
Autors Mērija Elizabete Kalniņa
Izdevējs Zvaigzne ABC
Lappušu skaits 368
Svars (kg) 0.510
Izmērs (cm) 21.0 × 15.0 × 3.5

Preces apraksts

Mūsu sapņi ir perfektas ilūzijas. Jo kvēlāk mēs ticam un ceram, jo grūtāk ir samierināties ar realitāti.

Laura Rietuma ierodas Parīzē, lai piepildītu savu sapni – iegūtu galveno lomu mūziklā “Tristans un Izolde”. Jau piecus gadus viņa ilgojas ne vien kļūt par Izoldi, bet arī iekarot sava elka un mūža mīlestības – mūzikla zvaigznes Džuliana Barē – simpātijas.

Pēc laulības šķiršanas Džulians Barē necer atgūt to, ko izlaidis no rokām. Zaudējis sievas mīlestību, viņš vairs sievietēm nedod neiespējamus solījumus un nelolo veltas cerības, saistoties ar vienu vienīgu noteikumu: “Viena lieliska nakts, un nākamās reizes nebūs.”

Dodot Džulianam iespēju, Laura ir pārliecināta, ka saņēmusi sava sapņa piepildījumu… līdz brīdim, kad viņas ilūziju tornis bīstami sašķiebjas un nevainojami izsapņotā dzīve tiek apgriezta kājām gaisā.

Ja nu vīrietis, kuru Laura vēlas, patiesībā nav tas, kurš viņai vajadzīgs? Ja nu dzīšanās pēc iedomu tēla ir vien izmisīgi centieni noliegt realitāti… realitāti, kas piepeši šķiet vilinošāka par kvēlākajiem sapņiem?

Mērija Elizabete Kalniņa (2000) ir tiesību zinātnes studente, kuras dzīves kaislība ir ne vien rakstīšana, bet arī vēsture un kriminoloģija. Autores pārliecinošais pieteikums latviešu romantiskajā literatūrā – viegluma un aizrautības caurvītais debijas romāns “Sapnis par viņu un mūziklu” – ir Apgāda Zvaigzne ABC romānu konkursa laureāts.

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Autors: Mērija Elizabete Kalniņa
Izdevējs: Zvaigzne ABC
Izdošanas gads: 2021
Valoda: latviešu

Citi piedāvājumi

PNEUMA

17.60 €
Jaunums

JŌNA

13.65 €