Siltumnīcā (Dārza Pasaules bibliotēka, 2021)

Cena
2.49 €
Lappušu skaits 60
Izdevējs Izdevniecība Dienas Žurnāli
Svars (kg) 0.110
Izmērs (cm) 29.0 × 20.0 × 0.3

Preces apraksts

Žurnāla “Dārza Pasaule” 2021. gada pavasara pielikums “Siltumnīcā” 

Iznācis žurnāla “Dārza Pasaule” pielikums “Siltumnīcā”. 
Ko noderīgu tur atradīsiet:  
Vispirms ieskats tomātu šķirnēs, ko piedāvā sēklu pārdevēji “Mārupes sēklas” un “Agrimatco Latvia”, kā arī stādu audzētāji no saimniecībām “Dobītes”, “Kliģēni”, “Neslinko”, “Rožlejas”, “Sakstagals”,“Zutiņi”, sākot ar populārāko agro tomātu šķirņu, beidzot ar balkona tomātu  daudzveidību. 
Pandēmijas laiks radījis paaudzi, kas šopavasar spers pirmos soļus mūžā dārza iekopšanā un siltumnīcā. Četru pieredzējušu dārzkopju Sandras Marcinkevičas, Zaigas Graudiņas, Lāsmas Riekstiņas un Aivara Presnikova padomi kā izaudzēt labus dēstus, kas noderēs visiem, kas nebaidās eksperimentēt. 
Profesionālu padomus, kā vieglāk tikt pie skaidrības kāda lieluma, pārseguma un formas siltumnīcu pirkt vai būvēt pašu spēkiem. Plusi un mīnusi ir gan plēves, gan polikarbonāta siltumnīcām. Tāpat savas priekšrocības un trūkumi ir gan siltumnīcām ar divslīpu jumtu, gan arkveida formas augu mājām un tuneļiem.
Dārzeņkopes Mārītes Gailītes padomus agro sīpolloku, salātu un redīsu audzēšanā. Ja pavasaris agrs, tos jau martā un aprīlī var sēt siltumnīcā un dārzā. Tie ir vienkārši audzējami, tomēr jāievēro, ka tiem nepatīk karstums, pārāk gara diena. Lai nenāktos vilties, jāsāk ar atbilstošu šķirņu izvēli.
Lai gan daudzi dārzkopji uzskata, ka augsni siltumnīcā vajadzētu mainīt vismaz katru otro gadu, patiesībā reti kurš tā dara. Turklāt augsnes maiņai tikai kādu 5 cm dziļumā ir maza jēga. Ja maina, tad vecā augsne būtu jānorok līdz 20 cm dziļumam. Vienkāršākais risinājums – ielabot jau esošo augsni. Kā pareizāk to darīt?

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Izdošanas gads: 2021
Izdevējs: Izdevniecība Dienas Žurnāli

Citi piedāvājumi