Žurnāls "MūsMājas"

Cena
No 1.60 € / 1 mēn.
Izdevējs Izdevniecība Dienas Žurnāli
Lappušu skaits 68
Periodika 1x divos mēnešos

Preces apraksts

Žurnāls MŪSMĀJAS - ar 2024. gadu abonēšanā izdevums labsajūtai savā dzīves telpā! Uzzini, kā iekārtot savu dzīves telpu tā, lai tajā būtu ērti pēc darba dienas atpūsties, lai tajā būtu komfortabli gan dzīvot, gan strādāt, gatavot virtuvē, attīstīt sevi, savus hobijus un būt veselam. Kā to izdarīt? Ar pieredzes un iedvesmas stāstiem no visiem Latvijas novadiem, ar meistarstiķu fotogrāfijām, ar būvnieku ieteikumiem, dizaineru vērtējumiem. Žurnāla pievienotā vērtība - budžeta plānotājs un MŪSMĀJU kalendārs.

Periodiskums 6 x gadā - vienu reizi divos mēnešos: 18. janvārī, 19. martā, 16. maijā, 16. jūlijā, 17. septembrī un 19. novembrī.

Saistībā ar to, ka izdevums iznāk 6 reizes gadā, abonēšanas cena “no” norādīta balstoties uz 12 mēnešu abonementa cenu 1 mēnesī.

Papildus jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties ar klientu servisu, sūtot e-pastu uz adresi: [email protected] vai zvanot uz tel.+371 67292633.

Ja vēlaties abonementu pasniegt kā dāvanu, pēc rēķina apmaksas varat izdrukāt zemāk esošo dāvanu kartes attēlu, un pasniegt to sevis izvēlētajam dāvanas saņēmējam: 

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Izdevējs: Izdevniecība Dienas Žurnāli

Citi piedāvājumi