Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Mūzika

Klajā nācis grupas Coldplay albums Music of the Spheres

Klajā nācis grupas Coldplay ilgi gaidītais devītais studijas ieraksta albums Music of the Spheres. Albums pieejams visās lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs, savukārt fiziskā formātā mūzikas ierakstu veikalos, tai skaitā veikalā Randoms Rīgā.

Oktobra beigās norisināsies Pētera Vaska fonda jauno komponistu konkurss

Piektdien, 29. oktobrī, pulksten 17.00 Pētera Vaska fonds sadarbībā ar Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesores Selgas Mences vadīto Kompozīcijas katedru un profesores Ilonas Meijas vadīto Pūšaminstrumentu katedru rīko tradicionālo konkursu kompozīcijas studentiem – topošajiem komponistiem.

Lielā dzintara koncertsērijā Personīgi uzstāsies Carion Quintet

Svētdien, 24. oktobrī, plkst. 15.00 Liepājas koncertzāles Lielais dzintars kamersērijā Personīgi Carion Quintet izteiksmīgi un asprātīgi veidotā programma Venēcijas karnevāls aicinās grezni rotātā gondolā, lai līdz ar gondoljeru dotos aizrautīgā ceļojumā uz mūžam jauno un mainīgo Venēciju.

Dzintara muzikālo sarunu klubs klātienē un tiešsaistē

Liepājas koncertzāle Lielais dzintars arī turpmākajos mēnešos turpinās piedāvāt jaunizveidoto izglītojošo lekciju ciklu par mūziku pieaugušajiem – Dzintara muzikālo sarunu klubu, kas entuziastiem bez dalības maksas pieejams kā klātienē, tā tiešsaistē no jebkuras pasaules vietas.