Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Teātris

Skaistākā slimība mūža nogalē © DIENA

Šīs nedēļas nogalē, 7. aprīlī, plkst. 18.30 Valmieras Drāmas teātra Apaļajā zālē pirmizrādi piedzīvos pazīstamā čehu dramaturga Pavela Kohouta luga Eross. Režisors Varis Brasla šo darbu ir iestudējis ar nosaukumu Mīlestības testaments, kurā viņš pēta mīlestības dažādo dabu. Galveno lomu izrādē atveido pieredzējušais aktieris Rihards Rudāks.

Dailes teātris rīko apmaiņas viesizrādes ar teātri no Baltkrievijas

Dailes teātris ir noslēdzis sadarbības līgumu ar Jakuba Kolasa Nacionālo akadēmisko dramatisko teātri Vitebskā, Baltkrievijā par savstarpēju viesizrāžu apmaiņu šī gada maijā, un Vitebskas skatītājiem piedāvās iestudējumus Equus un Brutāls un dēls, savukārt baltkrievu teātris Rīgā rādīs izrādes Šagāls… Šagāls… un Līnenas skaistumkaraliene, informēja teātra pārstāve Laura Leimane.

Aprīlī Rīgā notiks Cirka dienas

Rīgas cirks no 10. līdz 12. aprīlim rīkos Cirka dienas, kuru laikā notiks divas izrādes, starptautiskas meistarklases cirka producentiem, Baltijas-Ziemeļvalstu cirka tīkla (Baltic Nordic Circus Network, BNCN) dalīborganizāciju sanāksme, kā arī starptautiska publiska konference par cirka izglītību, informēja pasākuma pārstāve Daniela Zacmane.

No maija Dirty Deal teātris būs Āgenskalnā

Dirty Deal teātris pārceļas uz jaunām telpām un no maija savus skatītājus uzņemsim Talsu ielā 1, Agenskalnā, blakus Eduarda Smiļģa Teātra muzejam, informēja teātra pārstāve Elīna Ķempele.

Pasniegtas Teātra dienas balvas par izciliem sasniegumiem teātra mākslā(4)

Starptautiskajā Teātra dienā, 27.martā Eduarda Smiļģa Teātra muzejā norisinājās Teātra dienas balvu pasniegšanas ceremonija, ko ik gadu rīko Latvijas Teātra darbinieku savienība sadarbībā ar Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa Teātra muzeju, informēja blavas pārstāve Undīne Preisa.