Laika ziņas
Šodien
Apmācies


Latvijā

Vairāk Latvijā


Ziņas

Pirkumu grozi kļūst pilnāki © DIENA(4)

Neraugoties uz iedzīvotāju skaita sarukšanu, kas samazina arī patērētāju skaitu, mazumtirdzniecības apjoms Latvijā turpina pieaugt, ko ekonomisti skaidro ar iedzīvotāju ienākumu palielināšanos. Turklāt atsevišķās mazumtirdzniecības jomās lielāku apgrozījumu veicina arī uz Latviju atbraukušie tūristi. Septembrī kopējais mazumtirdzniecības apjoms, rēķinot salīdzināmajās cenās (tātad atrēķinot inflācijas ietekmi), pret iepriekšējā gada atbilstošu mēnesi pieauga par 3,5%, bet oktobrī – par 2,4%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Vairāk Ziņas


Politika

Kariņš gatavs sākt sarunas ar partijām

Jaunās Vienotības (JV) premjera amata kandidāts Krišjānis Kariņš gatavs sākt sarunas ar partijām, lai censtos izveidot valdību, viņs pavēstīja pēc JV frakcijas un valdes kopsēdes.

Vairāk Politika


Novados

Divu Cēsu pilsētas avotu ūdens ir bīstams lietošanai (4)

Cēsu novada pašvaldība, veicot regulārās ūdens kvalitātes kontroles analīzes pilsētas avotos, secinājusi, ka avotā Raiņa ielā un Dzidravotā konstatētas koliformas, tādejādi šo avotu ūdens ir bakterioloģiski piesārņots un bīstams lietošanai uzturā, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Vairāk Novados