Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Novados

Vecāki bez aizgādnības tiesībām nolaupa bērnu un izved uz ārzemēm(7)

Pagājušajā nedēļā no pirmsskolas izglītības iestādes Ķipari Engures novada Smārdē vecāki, kuriem atņemtas aizgādnības tiesības, nolaupījuši trīsgadīgu meitu un izveduši viņu uz ārzemēm, aģentūrai LETA apstiprināja bērnudārza vadītāja Gunta Lāce. Vecāki uz iestādi ieradušies 11. aprīlī un zvanījuši pie bērnudārza vārtiem.

Riskantais lētā piedāvājuma ceļš © DIENA(3)

Daugavpils tramvaju piegādes konkursa uzvarētāja paziņošana raisījusi diskusijas par to, vai Latvijā būtu jāsadarbojas ar Krievijas ieroču ražotāju, tomēr bez politiskā aspekta tiek uzsvērts arī ekonomiskais – Krievijā ražotie tramvaji ir daudz lētāki. Šobrīd tiek gaidīti Liepājas tramvaja konkursa rezultāti, kur viens no potenciālajiem piegādātājiem ir Daugavpils konkursa uzvarētājs.

Daudzviet Latgalē grants ceļu segums izšķīdis

Lai arī nevarētu teikt, ka ir ārkārtas situācija, ceļu stāvoklis daudzviet Latgalē šopavasar ir gana bēdīgs, aģentūrai LETA pastāstīja Viļakas novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs (Latgales partija). Grants ceļu slikto stāvokli Maksimovs skaidroja ar pērnā gada stiprajām lietavām. Bēdīgā stāvoklī ir arī tie ceļi, kas pērn tika remontēti, kam vairākos posmos tika uzbērta grants. Sakarā ar slapjo laiku grants nepaspēja pietiekami labi pieblietēties, bet ,iestājoties salam, - sasala.

Pret Kandavas novada domes priekšsēdētāju ierosina krimināllietu par piesavināšanos(4)

Pret Kandavas novada domes priekšsēdētāju Ingu Priedi (LZP) ierosināta krimināllieta par mantas piesavināšanos, noskaidroja aģentūra LETA. Krimināllieta ierosināta pēc Talsu novada domes iesnieguma par mobila tālruņa, ko Priede lietojusi, vadot pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļu, pazušanu. Darbu Talsos Priede pametusi pērnā gada sākumā, kad sāka gatavošanos pašvaldību vēlēšanām, rezultātā kļūstot par Kandavas domes priekšsēdētāju,

Atsākas būvdarbi uz autoceļa Krāslava–Madona(1)

Ir atsākušies būvdarbi uz autoceļa Krāslava–Preiļi–Madona (P62) posmā no Steķiem līdz Atašienes krustojumam ar autoceļu Jēkabpils–Rēzekne (A12). Jau šonedēļ satiksme tur piecos posmos tiks regulēta ar luksoforiem, bet ātruma ierobežojums visā posmā ir 50 kilometri stundā, portālu Diena.lv informēja VAS Latvijas valsts ceļi (LVC) pārstāvji.

Pie algas pieliks, bet ne prasīto © DIENA

Apmēram piecdesmit autobusu vadītāju ne tikai no Bauskas, bet arī citām Latvijas pilsētām vakar piketēja pie autotransporta uzņēmuma Aips, iebilstot pret darba apstākļu pasliktināšanos un prasot lielāku atalgojumu.

Neizbraucama ceļa posma dēļ Zemgalē divi autobusu maršruti novirzīti pa apvedceļu

Ņemot vērā, ka autoceļa V936 Valle–Sietiņi–Kurmene posms lietavu un sniega dēļ šobrīd nav izbraucams, maršruta Nr.6128 Aizkraukle–Kurmene reisi uz nenoteiktu laiku tiek novirzīti pa apvedceļu, bet maršruta Nr.7200 Rīga–Valle–Kurmene reisi ir saīsināti līdz Mežmuižai, potālu Diena.lv informēja Autotransporta direkcijas (ATD) pārstāve Zane Plone.

Kurzemes mežā sniegā atrod teju nosalušu sievieti

Vakar Kurzemes mežā guļam sniegā tika atrasta 56 gadus veca sieviete, kura slimnīcā tika nogādāta ar ķermeņa atdzišanu un aizdomām par pēkšņu saslimšanu, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Mālpilī konfiscē marihuānu un recepšu medikamentus

Naktī no 29. uz 30. martu Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Siguldas iecirkņa darbinieki veica profilaktiskos pasākumus narkotisko vielu nelikumīgās aprites apkarošanas jomā Mālpilī, rezultātā pie diviem vīriešiem atrasta marihuāna un recepšu medikamenti bez attiecīgajām receptēm.