Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Rīgā

Maskavas forštatē apgāzusies kravas automašīna; satiksme bloķēta

Rīgā, Maskavas forštatē apgāzušās kravas automašīnas dēļ bloķēta satiksme Daugavpils ielā, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Negadījums piektdienas pēcpusdienā noticis Daugavpils ielā. Autotransporta kustība ir slēgta Daugavpils - Ludzas ielu krustojumā visos virzienos.

Grib labāk aizsargāt kokus un ēkas © DIENA(5)

Rīgas domes rīkotajās publiskajās apspriešanās Rīgas iedzīvotāji ir pauduši bažas par koku skaita strauju samazinājumu Rīgas centrā, teikts likumprojekta anotācijā, kuru Saeima vakar nodeva izskatīšanai Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā. Grozot Rīgas vēsturiskā centra saglabāšanas un aizsardzības likumu, iecerēts uzdot par pienākumu Rīgas vēsturiskajā centrā zemes īpašniekiem nokaltušu, noindētu vai patvaļīgi nocirstu koku vietā iestādīt jaunus.

New Hanza biroju centru plānots pabeigt līdz 2021.gadam

New Hanza kvartālā plānotā biroju centra būvniecība aizkavēsies aptuveni par gadu un tiks pabeigta 2021.gadā, trešdien diskusijā Latvija-Rīga-Skanste 2024 sacīja projekta attīstītāja Pillar Management valdes priekšsēdētājs Edgars Miļūns.

Salabots Vagonu ielā bojātais ūdensvads

Ūdensvads Rīgā, Vagonu ielā ir salabots un satiksme tuvākajā laikā tiks atjaunota, aģentūrai LETA sacīja SIA Binders pārstāve Vita Noriņa. Pēc avārijas vietas izpētes atklājies, ka ūdensvads nav pārrauts, rokot tranšeju, kā tika informēts iepriekš. "Ūdensvads nebija pārrauts, bija sabojāts tikai viens topogrāfijā neatzīmēts ventilis, kas jau ir salabots," sacīja Noriņa.

Ar jaunu bruģi par maz © DIENA(5)

Atdalījies un izdrupis bruģis pie tramvaja sliedēm, izskalojumi, sabojātas apmales un citas nebūšanas – ar tām Krišjāņa Barona ielā būvniekiem jātiek galā līdz maija vidum. Var gadīties, ka ar to pietiks, lai ielu beidzot nodotu ekspluatācijā un būvdarbu veicējam izmaksātu visu līgumā paredzēto summu, tomēr par to vēl par agru runāt, un nepilnības tiek labotas par būvkompāniju līdzekļiem.

Trīnīšu ģimenei Rīgas dome piešķirs 4500 eiro pabalstu(1)

Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas deputāti otrdien atbalstīja 4500 eiro vienreizējā pabalsta piešķiršanu ģimenei, kurā piedzima trīnīši. Trīs meitenes nāca pasaulē 25. martā Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā. Šogad šie ir pirmie trīnīši, kas piedzimuši Rīgā.

Gerhards gandarīts par Rīgas domes piekāpšanos(7)

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (NA) izteicis gandarījumu par Rīgas domes lēmumu atcelt grozījumus domes nolikumā, ar kuriem tika ierobežotas deputātu iespējas uzdot jautājumus, portālu Diena.lv informēja nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un brīvībai/LNNK (NA).

Rīgas pilī trīs dienas notiks VUGD mācības

No šodienas plkst.12 turpmākās trīs dienas Rīgas pilī notiks Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) mācības, aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejā.

Rīgas dome cer atsavināt Marijas ielā 6 esošo graustu(3)

Rīgas domes Vidi degradējošo būvju komisija vienojusies ar Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekciju (VKPAI), ka komisija rosinās domei vērsties Saeimā ar ierosinājumu atsavināt Marijas ielā 6 esošo nolaisto īpašumu, aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas domes Īpašuma departamenta pārstāve Baiba Gailīte.