Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Rīgā

Neizdodas glābt Rīgas kanālā slīkstošu cilvēku

Rīgas centrā aizvadītajā naktī kanālā noslīcis cilvēks. Slīkstošā glābšanā iesaistījušies divi cilvēki, viens no kuriem pats pēc tam bija jāglābj, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Cīnīsies par spēļu zālēm centrā © DIENA(6)

Pašlaik tiesā atrodas 40 lietas pret Rīgas domi saistībā ar pašvaldības pērn rudenī pieņemto lēmumu pilsētas vēsturiskajā centrā aizvērt kopumā 42 spēļu zāles. To īpašnieki pauž gatavību meklēt taisnību Eiropas Savienības Tiesā. Tomēr pašvaldība cer turpināt cīņu un samazināt šādu vietu skaitu pilsētā arī turpmāk.

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas gājienā Rīgā devušies ap 1000 cilvēku(5)

Pieminot komunistiskā genocīda upurus, šodien Vecrīgā gājienā no Okupācijas muzeja uz Brīvības pieminekli devās aptuveni 1000 cilvēku, novēroja aģentūra LETA. Gājiena priekšgalā bija vairāki politiķi, tostarp Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (NA) un izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis (Vienotība). Daudzi rokās turēja valsts karogu sēru noformējumā, pieminot 77. gadskārtu kopš 1941. gada 14. jūnija deportācijām. Kāds vecāks kungs gājiena priekšgalā nesa krustu.