Laika ziņas
Šodien
Migla

Rīgā

Sausuma dēļ gaisā ir daudz putekšņu un citu putekļu(1)

Sausā laika ietekmē gaisā ir liela cieto daļiņu jeb putekļu koncentrācija, tajā skaitā dažādi ziedputekšņi, liecina Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes Aerobioloģijas laboratorijas apkopotā informācija.

Tiesības saimniekot Āgenskalna tirgū iegūst Kalnciema kvartāla īpašnieki(2)

Tiesības turpmākos 30 gadus saimniekot Āgenskalna tirgū un tam piegulošajā teritorijā ieguvuši Kalnciema kvartāla īpašnieki - brāļi Kārlis un Mārtiņš Dambergi, žurnālistiem preses konferencē paziņoja Rīgas domes Pilsētas īpašumu komitejas vadītājs Oļegs Burovs (GKR). Brāļi Dambergi bija vienīgie, kuri bija pieteikuši savu kandidatūru izsolē.

Mēģinās izvairīties no satiksmes vājprāta © DIENA(4)

Jau savlaicīgi noskaņojot rīdziniekus gaidāmajiem remontdarbiem šajā vasarā, aprīlī Rīgas mērs Nils Ušakovs (Saskaņa) brīdināja, ka sastrēgumi būs lielāki nekā pērn. Rīgas domes Satiksmes departamenta (RDSD) direktora p. i. Emīls Jakrins gan apgalvo, ka būvnieki par saviem līdzekļiem iegādājušies jaunus satiksmes organizēšanas līdzekļus un situācijai vismaz gājējiem vajadzētu būt labākai nekā pagājušajā gadā.

Krasta ielas remonts varētu sākties jūlijā

Vienas no Rīgas galvenajām ielām - Krasta ielas - seguma atjaunošanas darbi varētu sākties jūlijā, lai gan iepirkums par būvdarbu veikšanu vēl nav nemaz izsludināts, trešdien Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejai pastāstīja Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins.

Bez investora diez vai izdosies © DIENA

Pieņemot lēmumu par īpašumu Brīvības ielā 90a ieguldīšanu AS Rīgas Centrāltirgus pamatkapitālā, varētu sākties pozitīvas pārmaiņas Vidzemes tirgus apsaimniekošanā, tomēr joprojām netrūkst arī nezināmo. Pēc samērā garas un karstas apspriešanas Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas sēdē tika nolemts nākamnedēļ sarīkot diskusiju Vidzemes tirgū un aplūkot situāciju uz vietas.

Ēkas Raņķa dambī 14 un Kalnciema ielā 2B sakārtos piespiedu kārtībā

Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas un Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisijas priekšsēdētājs Oļegs Burovs sasauca ārkārtas Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisijas izbraukuma sēdi pie ēkām Raņķa dambī 14 un Kalnciema ielā 2B. Nolemts tās sakārtot piespiedu kārtībā, vēsta pašvaldība.

Jakrins: Lielākie ielu remontdarbi Rīgā sāksies nākamnedēļ(4)

Rīgā "burtiski nākamnedēļ" sāksies Brīvības ielas remonts starp Bruņinieku ielu un VEF tiltu, līdz ar to iedzīvotājiem jārēķinās ar krietni lēnāku satiksmi, šorīt Latvijas Radio pastāstīja Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins.