Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Rīgā

Svētku uguņošanas laikā gaidāma laba redzamība

18.novembra vakarā Latvijā ieplūdīs vēsāks un sausāks gaiss, tāpēc svētku uguņošanas laikā gaidāma laba redzamība, lai gan iespējami nelieli un īslaicīgi nokrišņi, prognozē sinoptiķi.

Egles Rīgai izraudzīsies Ziemassvētku kauju norises vietās(2)

Ceturtdien Rīgas vadība - mērs Nils Ušakovs (Saskaņa) un vicemērs Andris Ameriks (GKR) - kopā ar SIA Rīgas meži pārstāvjiem dosies uz Tīreļu mežniecību, lai izraudzītos krāšņākās Rīgas Ziemassvētku egles. Tiks izvēlētas trīs Ziemassvētku egles - viena no tām tiks novietota Doma laukumā, otra - 11. novembra krastmalā (pie Akmens tilta), bet trešā - Rātslaukumā, portālu Diena.lv informēja SIA Rīgas meži.

Pēc avārijas uz Salu tilta daļēji ierobežota satiksme

Trešdien plkst.7.05 Valsts policija saņēma izsaukumu uz Salu tiltu, kur vieglā automašīna Renault bija uzbraukusi virsū šķērslim un iegāzusies būvbedrē. Notikumā cieta viens cilvēks. Uz Salu tilta vienā joslā patlaban ir ierobežota satiksme.

Rīgas satiksmes parādsaistības pārsniedz 200 miljonus un turpina augt(7)

Līdz ar Rīgas domes šī gada budžeta grozījumu apstiprināšanu SIA Rīgas satiksme (RS) šogad kopumā saņēmusi 132,8 miljonu eiro dotāciju - domes galvenā finansiste prognozē tikpat lielas dotācijas nepieciešamību nākamgad, tikmēr uzņēmuma parādsaistības pārsniegušas 200 miljonu eiro slieksni un turpina augt.

Nākamgad slēgs Brasas cietumu

Turpinot Latvijas ieslodzījuma vietu reformas, no nākamā gada 1. aprīļa tiks slēgts Brasas cietums, aģentūrai LETA pastāstīja Ieslodzījumu vietu pārvaldes (IeVP) pārstāve Aija Fedorova.

Traģiskā ugunsgrēkā Rīgā četri bojāgājušie(1)

Naktī uz sestdienu neilgi pēc pusnakts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz kādu dzīvojamo māju Rīgā, kur ar atklātu liesmu dega otrā stāva dzīvoklis un bēniņi 120 kvadrātmetru platībā. Glābēji no piedūmotās ēkas evakuēja sešus cilvēkus, bet četri cilvēki ugunsnelaimē gāja bojā.

Portāls: Rīga ir pasaulē desmitā zaļākā pilsēta(4)

Latvijas galvaspilsēta Rīga atzīta par pasaulē desmito zaļāko pilsētu, uz kuru doties ekoloģiski domājošiem ceļotājiem, liecina Zaļo pilsētu indekss, ko trešdien publiskojis tiešsaistes ceļojumu speciālists TravelBird.