Laika ziņas
Šodien
Sniegs
Rīgā -2 °C
Sniegs
Ceturtdiena, 30. marts
Nanija, Ilgmārs

Rīgā

FOTO: Rīgas pils kādreizējā ēdamzāle - Remteris atgūst vēsturisko veidolu

VAS Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) īstenotajā Rīgas pils senākās (kastelas) daļas restaurācijas un pārbūves projektā ir pabeigti kādreizējās pils ēdamzāles - Remtera vēsturiskā plašuma atjaunošanas darbi un starpstāvu pārseguma izņemšana, informē VNĪ valdes priekšsēdētājs Renārs Griškevičs.

Pērn Rīgas ostā visvairāk krautas mežsaimniecības kravas

Saskaņā ar Rīgas brīvostas pārvaldes datiem, mežsaimniecības un kokrūpniecības kravas arī pērn bijusi lielākā kravu grupa Rīgas ostā, ko krauj 15 stividorkompāniju termināļos. 2022. gadā pārkrautie 5,5 miljoni tonnu koksnes produktu veidoja 23% no kopējā ostas kravu apgrozījuma.

Roņu dienas Rīgas zoodārzā

Laikā, kad Baltijas jūras piekrastē var sastapt baltus, pūkainus kunkulīšus – roņu mazuļus –, Rīgas zoodārzs rīko ikgadējās Roņu dienas, aicinot apmeklētājus ne vien uzzināt vairāk par šiem Baltijas jūras zīdītājiem, bet arī radoši izpausties.

Rīgas pilsētas kanālā konstatēti naftas produkti

Rīgas kanālā vietā pie Eksporta ielas nelielā daudzumā uz ūdens virsmas konstatēti naftas produkti, aģentūru LETA informēja Valsts vides dienesta (VVD) sabiedrisko attiecību vadītāja Aija Jalinska.

Stacijas pulksteņtorņa pulksteņa vienai pusei veiks remontdarbus

Šobrīd Rīgas Centrālās stacijas pulksteņtorņa pulksteņa viena puse nedarbojas, tai izslēgts apgaismojums, un pulksteņa rādītāji no šodienas, 2. marta plkst.12 būs nobīdīti uz pulksten 12. Pārējās trīs puses darbosies kā ierasts, nodrošinot pareizu laiku visiem Rīgas iedzīvotājiem un viesiem.