Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Ziņas

BENU Aptieka nodrošinās farmaceitu telefonkonsultācijas un zāļu piegādi uz mājām

Atbilstoši Veselības ministrijas (VM) rīkojumam par zāļu un medicīnisko ierīču piegādi personai uz dzīvesvietu Covid-19 infekcijas izplatības laikā, BENU Aptieka sāk pacientiem piedāvāt zāļu, tai skaitā recepšu zāļu, no valsts budžeta līdzekļiem kompensētu zāļu, un medicīnisko ierīču piegādi uz mājām. Tāpat pacientiem tiks nodrošināts atsevišķs pakalpojums – bezmaksas farmaceitiskā konsultācija pa telefonu.

Meklē nākamo Latvijas ANO Jauniešu delegātu(1)

Jauniešu nevalstiskā organizācija Klubs Māja - jaunatne vienotai Eiropai izsludina konkursu jauniešiem vecumā no 18 līdz 26 gadiem, lai atrastu nākamo Latvijas Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Jauniešu delegātu, portālu Diena.lv informāja organizācija.

NVA šovasar tomēr organizēs skolēnu nodarbinātības pasākumus

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) šovasar tomēr organizēs skolēnu nodarbinātības pasākumus, informēja labklājības ministres padomnieks komunikācijas jautājumos Jānis Zariņš. Plānots, ka skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumi norisināsies divus mēnešus - no 1.jūlija līdz 31.augustam.

VADC lūdz visu asins grupu donoru palīdzību

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) lūdz donoru atsaucību, lai nodrošinātu nepieciešamo asins krājumu un slimnīcu pieprasījumu pēc asins komponentiem. Šobrīd tiek gaidīti visu asins grupu donori.

Caur gleznām atgādina par bez vecāku gādības esošiem bērniem © DIENA(2)

Gandrīz neviena institūcija nenāca pretī, lai bērna nonākšanu ģimenē atvieglotu, bet dažas pat atļāvās kritizēt audžuģimeni par kādām nepilnībām, tādā veidā graujot audžuģimenes motivāciju un novilcinot bērna ievietošanu ģimenē, – pašreizējo valsts struktūru attieksmi Romānam Meļņikam ar konkrētu piemēru raksturo gleznotāja un sociālā darbiniece Ēstere Zemīte.

Perevoščikovs: Distancēšanās sabiedriskos pasākumos joprojām ir izšķiroša

Iedzīvotāju distancēšanās sabiedriskos pasākumos ir izšķiroša, vaicāts par iespējām rīkot lielākus kultūras vai izklaides pasākumus, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā Rīta panorāma sacīja Slimību un profilakses kontroles centra Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.

Nav mazinājusies interese par bērnu vasaras nometnēm Covid-19 dēļ

Covid-19 riski un ar tiem saistītie paaugstinātie drošības pasākumi nav mazinājuši pieprasījumu pēc bērnu vasaras nometnēm, līdz ar to gandrīz visas plānoto nometņu grupas jau patlaban ir nokomplektētas, šorīt intervijā Latvijas Radio pastāstīja portāla E-nometnes.lv vadītāja Ilze Zvaune.

Nedēļas nogale būs vējaina

Maija noslēgumā Ukrainā un Baltkrievijā gaidāms ciklons, tā ietekmē Latvijā pūtīs brāzmains ziemeļaustrumu vējš un laiks būs mēreni silts, liecina pašreizējās sinoptiķu prognozes.