Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Bezvēsts prombūtnē izsludinātā Marija Amane atrasta(5)

Bezvēsts prombūtnē izsludinātā Marija Amane atrasta sveika un vesela, portālu Diena.lv informēja Valsts policijas (VP) pārstāve Simona Grāvīte. Iepriekš tika ziņots, ka sieviete 26.jūlijā izgāja no savas dzīvesvietas Nītaures pagastā un nebija pārnākusi mājās līdz trešdienai. Likumsargi pateicas tiem, kas dalījās ar informāciju.

Inforgrafika: Valsts pārziņā esošie tilti un to pārbaude

Valsts pārziņā ir 969 tilti*, to skaitā arī satiksmes pārvadi un caurtekas, tiltu uzraudzībai tiek pievērsta pastiprināta uzmanība. Patlaban neviens no valsts pārziņā esošajiem tiltiem nav slēgts satiksmei, to nestspēja ir pietiekoša. 51 tiltam ir ieviesti satiksmes ierobežojumi, pārsvarā tie ir gabarītu ierobežojumi – masas, platuma, u.c., informē VAS Latvijas valsts ceļi.

Piektdien gaiss iesils līdz +27 grādiem

Piektdien Latvijā gaidāms nedaudz saulaināks un siltāks laiks, prognozē sinoptiķi. Mākoņu daudzums būs neliels un mainīgs, nav gaidāmi būtiski nokrišņi. Naktī un no rīta vietām veidosies migla.

LVC: Teju puse valsts pārziņā esošo tiltu - sliktā stāvoklī(1)

Pērn veikto tiltu inspekciju dati liecina, ka 34,9 % tiltu tehniskais stāvoklis ir vērtējams kā slikts, bet 12,1 % tiltu – kā ļoti slikts. Dati liecina, ka sliktākā stāvoklī ir tilti uz valsts vietējiem un reģionālajiem autoceļiem, labākā – uz valsts galvenajiem autoceļiem, vēsta Latvijas valsts ceļi.

Veiktas izmaiņas LDz Infrastruktūra valdē

Veiktas izmaiņas SIA LDz Infrastruktūra valdē, līdzās valdes priekšsēdētājam Jānim Ceicānam apstiprinot jaunu valdes locekli – VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Nekustamā īpašuma direkcijas Nodrošinājuma daļas vadītāju Arti Bērziņu, informē LDz pārstāve Ella Pētermane.

Apdrošinātāju parakstīto prēmiju apmērs pirmajā pusgadā Latvijā pieaudzis par 18,6%

Apdrošināšanas sabiedrības šogad pirmajā pusgadā Latvijā kopumā bruto prēmijās parakstījušas 255,763 miljonus eiro, kas ir par 18,6% vairāk nekā 2017.gada attiecīgajā periodā, savukārt izmaksāto atlīdzību apmērs audzis divas reizes lēnāk - par 9,1%, sasniedzot 145,277 miljonus eiro, liecina Latvijas Apdrošinātāju asociācijas (LAA) apkopotie dati.