Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Ziņas

Sieviete nopietni traumē plaukstu ar ripzāģi

Vakar Zemgalē, zāģējot malku ar elektrisko ripzāģi, 50 gadus veca sieviete nopietni traumējusi plaukstu, aģentūrai LETA pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Elīna Jurēvica.

Tele2: Par aptuveni 70% audzis mobilā interneta patēriņš Latvijas reģionos

Kā liecina vadošā mobilo sakaru operatora Tele2 apkopotie dati, gada laikā ievērojami audzis patērētais mobilo datu apjoms Latvijas pilsētās un novados. Vidēji Latvijā tas audzis par teju 70%, savukārt Rīgā pieaugums ir zem vidējā rādītāja un ir 56%. Straujākais mobilā interneta datu pieaugums novērojams Saulkrastos, kur tas palielinājies par 180%, portālam Diena.lv pavēstīja uzņēmuma pārstāvji.

Cert.lv trešajā ceturksnī reģistrējis 193 669 apdraudētas unikālās IP adreses

Latvijā šogad trešajā ceturksnī reģistrētas 193 669 unikālas IP adreses, kas bija pakļautas kādam kibertelpas apdraudējumam, kas ir par 11 233 unikālajām IP adresēm vairāk nekā otrajā ceturksnī, liecina informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas Cert.lv publicētā kibertelpas reģistrēto incidentu statistika.

Meklē bezvēsts pazudušo Jevgeniju Molodcovu

Valsts policijas (VP) Daugavpils iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo 1949.gadā dzimušo Jevgeniju Molodcovu, kurš šī gada 20.oktobrī ap plkst.11.30 izgāja no savas dzīvesvietas Rēzeknes ielā, Daugavpilī. Līdz šim brīdim vīrieša atrašanās vieta nav zināma.

Visām sabiedrības grupām pielāgots pilsētvides dizains nav neiespējams © DIENA(1)

Vides pieejamības risinājumiem bieži vien nav nepieciešamas lielas papildu izmaksas un tie ir pavisam vienkārši. Tomēr cilvēkiem ar īpašām vajadzībām ik dienas jāsaskaras ar to, ka sabiedriskajā telpā nav ievērotas viņu visvienkāršākās pamatvajadzības. Vairāki Dienas uzrunātie cilvēki, kuriem vides pieejamības risinājumi ir aktuāli ikdienā, atzīst – par šiem jautājumiem izpratnes joprojām trūkst ne tikai sabiedrībai kopumā, bet arī atbildīgajām institūcijām un arhitektiem.