Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā 0 °C
Apmācies
Otrdiena, 23. aprīlis
Jurģis, Juris, Georgs

Ziņas

Gatavība krīzei – process, kurā jāiesaistās visiem © DIENA

Liene Cipule, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktore 2024. gada 10. aprīlī notikušajā konferencē Veselība kā drošība: zāļu pieejamība un apgāde dalījās ar atziņām, kuras gūtas laikā, kad pasauli skāra Covid-19 pandēmija, vienlaikus aicinot no gūtās pieredzes mācīties jau šodien un gatavību krīzēm uztvert kā nepārtrauktu procesu mūsu visu un katra paša drošības stiprināšanai.

27. aprīlī plānots pārtraukums eParaksta darbībā

Nedēļas nogalē notiks eParaksta sistēmu migrācija uz jaunu tehnoloģisko platformu, tāpēc iedzīvotājiem un organizācijām nebūs pieejami eParaksta rīki, informē VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC). Šāda apjoma tehnoloģiskie darbi iepriekš veikti 2017. gada nogalē, ieviešot lietotni eParaksts mobile.

Rukam piešķirs ģenerāļa pakāpi

Valdība drīzumā plāno lemt par ģenerāļa pakāpes piešķiršanu Valsts policijas (VP) priekšniekam Armandam Rukam, liecina Iekšlietu ministrijas (IeM) sagatavotais rīkojuma projekts.

Pirmdien un otrdien ceļi var apledot

Latvijā prognozētās snigšanas un gaisa temperatūras pazemināšanās dēļ pirmdienas vakarā un otrdien uz autoceļiem var veidoties apledojums un dažviet arī pasliktināties redzamība, brīdina VSIA Latvijas valsts ceļi (LVC).