Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Ziņas

Pretēji VARAM aicinājumam Rēzeknes dome negrozīs pašvaldības nolikumu

Rēzeknes pilsētas dome atbildes vēstulē Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijai (VARAM) norādījusi, ka grozījumi pašvaldības nolikumā par jautājumu skaita ierobežošanu domes sēdēs pieņemti 2014.gada 10.oktobrī, lai nodrošinātu efektīvāku domes sēžu norises gaitu, un ir saskaņā ar likumu "Par pašvaldībām".

Radara kļūda: Policija atvainojas par nepamatotu sodīšanu

Marta izskaņā sociālajā tīklā Facebook plašu ievērību guva kāda autovadītāja video, kurā, viņaprāt, policija autovadītājam fiksējusi daudz lielāku braukšanas ātrumu nekā uzrāda automašīnā uzstādītais videoreģistrators. Šis autovadītājs pēc kāda laika vērsās policijā ar sūdzību, kas atzīta par pamatotu, vēsta Valsts policija.

Ziemas riepas vasarā: Bīstami un finansiāli neizdevīgi

Kad automašīna, kas aprīkota ar vasaras riepām, negaidīti jāsavalda atkalā, visiem autovadītājiem ir skaidrs, ka riepas jāmaina pēc iespējas ātrāk. Savukārt ziemas riepu mīnusus siltā laikā pamanīt ir grūtāk. Taču tie pastāv un ir vērā ņemami.

Bijušais TKB līdzīpašnieks: ABLV lietā Rimšēvičs visu sagatavoja iepriekš(19)

Līdz šim publiski maz zināmas detaļas par kukuļņemšanā aizdomās turētā Latvijas Bankas (LB) prezidenta Ilmāra Rimšēviča attiecībām un konfliktiem ar dažādiem Latvijas baņķieriem, tostarp ar ABLV Bank īpašniekiem un Norvik bankas akcionāru Grigoriju Guseļņikovu, atklātā intervijā žurnālam Otkritij Gorod pastāstījis bijušais Trasta komercbankas (TKB) līdzīpašnieks Igors Buimisters.

Birojs: Latvijā katram otrajam ir kredīts, katrs trešais kavē maksājumus(15)

Pēdējā gada laikā privātpersonu aizņēmumu līgumu skaits palielinājies gandrīz par 10%, liecina Kredītinformācijas Birojs (KIB) datu apmaiņas sistēma. Pašlaik KIB datu arhīvs satur ierakstus par 899 tūkstošiem aktīviem privātpersonu līgumiem, bet 290 tūkstoši privātpersonu kavē kādas no savām saistībām.

Nākamnedēļ Latvijā bieži līs

Nākamajā nedēļā laikapstākļus Latvijā noteiks ciklonu darbība, tādēļ bieži līs un pūtīs brāzmains vējš, dienas būs visai drēgnas, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un Global Forecast System.

Krievija pagaidām vēl nav veikusi pieteikto raķešu izmēģinājumu Latvijas tuvumā(5)

Latvijas bruņotie spēki līdz ceturtdienas vakaram nav novērojuši Krievijas militārās aktivitātes raķešu šaušanai rezervētajā gaisa telpā virs Latvijas ekskluzīvās ekonomiskās zonas Baltijas jūrā, aģentūrai LETA pastāstīja Aizsardzības ministrijas (AM) preses pārstāvis Kaspars Galkins. Tāpat Latvijas robežu tuvumā nav konstatēti Krievijas lidmašīnas vai kuģi, kā tas iepriekš periodiski noticis.