Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ziņas

Ulme par pāris mēnešiem Saeimā saņēmis prāvu kompensāciju(4)

Saeimas deputāti, kas netika ievēlēti jaunajā parlamentā, saņēmuši prāvas kompensācijas - kopumā 610 tūkstošus eiro pirms nodokļu nomaksas. Vairāk nekā 8000 eiro saņēmis arī Arvīds Ulme (ZZS), kurš deputāta pienākumus pildīja nepilnus divus mēnešus pēc tam, kad mandātu nolika transporta kompensāciju krāpniecībā pieķertais Askolds Kļaviņš, piektdien vēstīja Latvijas televīzijas raidījums Panorāma.

Izdemolēta un apmeklētājiem slēgta populārā Kaņiera niedrāja laipa(10)

Valsts svētku priekšvakars Ķemeru Nacionālajā parkā atnācis ar nepatīkamām vēstīm - 16. novembrī, apsekojot tūrisma infrastruktūru, Dabas aizsardzības pārvaldes darbinieki atklājuši, ka izdemolēta Kaņiera niedrāja laipa - viens no populārākajiem Ķemeru Nacionālā parka (ĶNP) tūrisma objektiem, vēsta Dabas aizsardzības pārvalde (DAP).

Liepājas ugunsdzēsēji ar auto un šļūteņu kompozīciju sveic valsts simtgadē

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona Liepājas daļa noorganizējusi skaistu apsveikumu Latvijas simtgadē. Apsveikums tapis, izmantojot četras ugunsdzēsēju automašīnas, kā arī šļūtenes, ar ko, attēlojot skaitli "100", izveidota bezgalības zīme. Protams, ka foto apsveikumā pozējuši arī paši glābēji.

Atstājot paliekošas vērtības © DIENA(27)

Simts gadu lapas dzītas, simts gadu vainagos vītas – savā leģendārajā dziesmā Ozols dzied Līvi. Simt iestādītu ozolu pierobežā arī būs viena no daudzajām paliekošajām vērtībām, ko atstāsim Latvijai nākamajā simtgadē. Ar šo akciju Apskauj Latviju pērn 4. maijā arī sākās valsts simtgades svinības, kuru kulminācija gaidāma svētdien, 18. novembrī. Taču ar to programma nebeigsies, un, tiesa, ne tik grandiozos apjomos dzimšanas dienu svinēsim vēl līdz 2021. gada janvārim – Latvijas starptautiskajai atzīšanas dienai.

LIAA aicina pievērsties aktuālai tendencei uzņēmējdarbībā – dizaina domāšanai

Globālās konkurences apstākļos ikviens uzņēmums meklē veidus, kā izcelties starp citiem un panākt maksimālu sava pakalpojuma vai produkta noietu. To var sasniegt ar dažādiem līdzekļiem, taču visā pasaulē par tendenci kļuvusi dizaina domāšana. Tā māca ieviest uzņēmējdarbībā specifiskus domāšanas principus, ko praksē pārbaudījuši arī vairāki uzņēmumi Latvijā, palielinot eksporta jaudu. Savā pieredzē par dizaina domāšanu uzņēmumi un eksperti dalīsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētajā biznesa forumā Uzņēmums 2.0 - Dizaina domāšana, kas 21. un 22. novembrī norisināsies Ventspilī, teātra namā Jūras vārti.

Armijas parāde šogad vērienīgāka nekā jebkad. Detalizēta informācija par norisi(5)

Svētdien, 18. novembrī, plkst. 14 Rīgā, 11. novembra krastmalā, notiks Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienai veltīta Latvijas un tās sabiedroto bruņoto spēku, Iekšlietu ministrijas pakļautības iestāžu un Jaunsardzes vienību militārā parāde, kas šogad būs īpaši vērienīga, portālu Diena.lv informēja Aizsardzības ministrija.

Dāvana Latvijai un Latvijas tautai(12)

Pēra Nūdera, Lailas Freivalds, Karla Bilta, Andersa Ljungrena vēstījums Zviedrijas–Latvijas sadarbības fonda rīcības komitejas vārdā par dāvanu Latvijai un Latvijas tautai mūsu valsts simtgadē