Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ziņas

Vakcinācijas pret Covid-19 organizēšanai veidos īpašu vienotu tīklu(9)

Lai sasniegtu vakcinācijas pret Covid-19 ātrumu, kas atbilst vakcīnu piegāžu apjomam un nodrošinātu ērtu un elastīgu vakcinācijas procesu, tiks organizēts kopēji vadīts vienotais vakcinēšanas tīkls, norādīts Veselības ministrijas izstrādātajā Covid-19 vakcinācijas plānā, ko otrdien skatīs valdība.

Man gribējās dzīvot kā gleznā © DIENA(5)

"Es gribētu dzīvot gleznā, tā kādreiz, dzīvojot Minhenē, pie sevis prātoju, sapņoju. Tagad – pa kuru logu vien paskatos, man visapkārt ir glezna," teic grafiķe Inese Vegnere.

Atbalsta kritēriji ir nepareizi © DIENA(6)

Valsts ir izvēlējusies pareizos atbalsta instrumentus Covid-19 negatīvo seku mazināšanai tautsaimniecībā, taču piemērotie kritēriji, lai šim atbalstam kvalificētos, gan nav pareizi, Dienai norāda vairāki aptaujātie ekonomisti un sociālo lietu eksperti.

Valsts kontroliera amatā stājas Rolands Irklis(1)

Šodien valsts kontroliera amatā stāsies bijušais Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) vadītājs Rolands Irklis. Irklis šajā amatā nomainīs ilggadēju valsts kontrolieri Elitu Krūmiņu.

Cer uz lielāku izpratni © DIENA(6)

Daudz tiek spriests, kā pārliecināt iedzīvotājus vakcinēties pret Covid-19, un daudzi joprojām netic, ka tā ir nopietna infekcijas slimība, ja paši nav ar to sasirguši. Sabīne Utināne pērn oktobrī nosvinēja 30 gadu jubileju. Svētku reize nelielā radinieku pulkā izrādījās liktenīga visai viņas ģimenei, jo Covid-19 kļuva par realitāti gan lieliem, gan maziem. Ar Covid-19 saslima trīs ģimenes paaudzes.