Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +8 °C
Daļēji apmācies
Sestdiena, 3. jūnijs
Ineta, Inta, Intra

Ziņas

Sasniegts 2.jūnija nacionālais aukstuma rekords

Piektdienas saullēktā gaisa temperatūra Stendes novērojumu stacijā noslīdēja līdz -2,4 grādiem, pārspējot jūnija otrās dienas aukstuma rekordu valstī, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.

Ceturtdien Latgalē dzēsti divi postoši ugunsgrēki

Ceturtdien priekšpusdienā Latgalē dzēsti divi postoši ugunsgrēki - vienā gadījumā uguns daļēji iznīcinājusi dzīvojamo māju Ludzas novadā, bet otrā - sapostītas saimniecības ēkas un iekārtas Rēzeknē, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Sasniegts 2.jūnija nacionālais aukstuma rekords

Piektdienas saullēktā gaisa temperatūra Stendes novērojumu stacijā noslīdēja vismaz līdz -2,3 grādiem, sasniedzot jūnija otrās dienas aukstuma rekordu valstī, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.

Iesim jaunā valdībā, ne uz ķeblīša © DIENA

Par to, kā Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) saredz iespējas savu trešdienas balsojumu par Edgara Rinkēviča ievēlēšanu Valsts prezidenta amatā konvertēt vietā pie iespējamās jaunās valdības galda, ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētāju Viktoru Valaini iztaujā Agnese Margēviča.

Atskats uz konferences MĀJOKLIS 2023 pirmo dienu

Kurp ejam? Kāda ir Latvijas mājokļu perspektīva 2023+? Kā tiek veicināta mājokļa attīstība, ilgmūžība un drošība, dzīvokļu īpašnieku kopību un biedrību loma izmaiņu kontekstā, profesionālu, zinošu un kvalificētu pārvaldnieku aroda stiprināšana sabiedrībā, pašvaldību līdzatbildība mājokļu politikā.

Valdība piešķir 3,1 miljonu eiro Ukrainas rekonstrukcijai

Valdība šodien lēma piešķirt 3,1 miljonu eiro Ukrainas rekonstrukcijai, pārdalot finansējumu budžeta resora programmām. Ārlietu ministrija norāda, ka Latvijas iesaiste Ukrainas rekonstrukcijā ir balstīta Ukrainas vajadzībās, kā arī ņemot vērā Latvijas iespējas, esošās iestrādnes un attīstības sadarbības prioritāros virzienus.

Ārpakalpojuma grāmatvežiem līdz jūlijam jāsaņem licence

No šā gada 1.jūlija grāmatvedības ārpakalpojuma sniegšana bez licences būs aizliegta, un tie ārpakalpojuma grāmatveži, kuri nebūs saņēmuši licenci, vairs nedrīkstēs turpināt sniegt grāmatvedības pakalpojumus, informēja Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pārstāvji.

Aicina pievērst uzmanību bērnu pavedināšanas riskam internetā

Atzīmējot Starptautisko Bērnu aizsardzības dienu, Latvijas Drošāka interneta centrs Drossinternets.lv aicina pievērst uzmanību riskam bērniem kļūt par pavedināšanas upuriem internetā. Sākoties vasaras brīvdienām, vecāki aicināti ar bērniem pārrunāt riskus, kas saistīti ar draudzēšanos internetā.