Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +12 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards, Edvarts

Ziņas

Bordāns: Maskavas ielas nosaukuma maiņu nevar sasteigt

Domājot par iespējām Rīgā mainīt Maskavas ielas nosaukumu, Rīgas domes atbildīgajām struktūrvienībām šis jautājums ir jāvirza pienācīgā veidā, veicot konsultācijas ar valodas un vēstures ekspertiem par variantiem ielas nosaukuma maiņai un sniedzot argumentētu pamatojumu Valsts valodas centram, uzskata tieslietu ministrs Jānis Bordāns (K).

Bunkus slepkavības lietā apcietinājumu piemēro arī uzņēmējam Uļmanam

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa ceturtdien piemēroja drošības līdzekli - apcietinājumu - maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā aizdomās turētajam uzņēmējam Mihailam Uļmanam, līdz ar to šāds drošības līdzeklis šonedēļ piemērots kopumā trīs personām.

Iekšlietu ministra amatā stājas Eklons

Saeima šodien par iekšlietu ministru apstiprināja "Attīstībai/Par!" (AP) virzīto Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) priekšnieka vietnieku Kristapu Eklonu.

Saeimu uzrunās Ukrainas prezidents Zelenskis

Saeimas sēdes laikā šodien paredzēta Ukrainas prezidenta Volodimira Zelenska attālināta uzruna Latvijas parlamentam, aģentūru LETA informēja parlamenta Preses dienestā.

Bez gadījuma sakariem un eksotisku dzīvnieku gaļas © DIENA

Eiropā izplatās pērtiķu bakas (monkeypox) – reta, bakām līdzīga slimība, kas galvenokārt sastopama tropu mežu valstīs Centrālajā un Rietumāfrikā. Pasaules Veselības organizācija (PVO) vērš uzmanību, ka Eiropā arvien biežāk tiek reģistrēti šīs retās vīrusu izraisītās infekcijas slimības gadījumi bez ceļojumu vēstures no Āfrikas.

Tirgu virza vēlme pēc brīvības © DIENA

Gan Covid-19 pandēmija, gan paaudžu maiņa ienes jaunas tendences mājokļu tirgū un visā nekustamo īpašumu nozarē. Tas jūtams ne tikai mūsu valstī, bet arī citur Eiropas Savienībā (ES).