Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Meklē bezvēsts pazudušo Dmitriju Belousovu © DIENA(1)

Valsts policijas (VP) Daugavpils iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo 1980.gadā dzimušo Dmitriju Belousovu. Vīrietis pēdējo reizi telefoniski kontaktējās ar radiniekiem 10.augustā. Līdz šim brīdim Belousova atrašanās vieta nav zināma.

Aizdomas par kārtējo KNAB noplūdi © DIENA(35)

Bijušā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieka, tagadējā politiķa Jura Juraša (JKP) jūnijā izteiktie apgalvojumi par to, ka Nacionālās apvienības vadītāji Raivis Dzintars un Imants Parādnieks no "maksātnespējas administratoru mafijas" saņēmuši attiecīgi vairāk nekā 500 000 un 100 000 eiro, nav vienkārši beigušies ar čiku. KNAB veiktās pārbaudes slēdziens un paša Juraša juceklīgie skaidrojumi rada nopietnas aizdomas par vēl vienu KNAB materiālu noplūdi.

Vajag ģimenes bērnunamu iztukšošanai © DIENA(3)

Šobrīd aizvien vairāk cilvēku savās ģimenēs ir gatavi uzņem bērnus no institūcijām. Vienlaikus tas nav pietiekami, lai bērnunami būtu tukši. Papildus ārpusģimenes aprūpes atbalsta centru izveidei Labklājības ministrija (LM) ir gatava mudināt sabiedrību par šiem jautājumiem domāt vēl vairāk un rīkoties.

Maligina meitas lūdz sākt kriminālprocesu par reiderismu Olainfarm(17)

Fārmācijas uzņēmuma Olainfarm bijušā īpašnieka Valērija Maligina meita Nika Saveļjeva un nepilngadīgās meitas Annas Emīlijas Maliginas aizbildne Signe Baldere-Sildedze vērsušās tiesībsargājošajās iestādēs ar iesniegumu, lūdzot uzsākt kriminālprocesu par reiderismu, krāpšanu un pilnvaru ļaunprātīgu izmantošanu uzņēmumā. Par to Maligina meitas informēja medijiem izsūtītā paziņojumā.

Negribētās pārmaiņas Liepājā © DIENA(7)

Tuvojoties Saeimas vēlēšanām, tuvojas arī brīdis, kad Liepājas domē būtu jānotiek varas maiņai, kuru pēc pašvaldību vēlēšanām ilggadējais mērs Uldis Sesks (Liepājas partija) apsolīja partneriem no Latvijas Reģionu apvienības.

Ryanair pilotu streika dēļ atceļ lidojumus. Kādas ir pasažieru tiesības?(4)

Aviokompānija Ryanair paziņojusi, ka 12. septembrī pilotu streika atceļ 150 no 400 reisiem uz Vāciju vai no Vācijas. Ryanair savos paziņojumos pauž, ka streiks esot lieks, jo aviokompānija jau šobrīd ir piekritusi mediācijas procesam ar aviokompānijas darbinieku arodbiedrību, lai vienotos par darbinieku darba līgumu izmaiņām un atalgojuma paaugstināšanu Vācijā. Aviokompānija ziņo, ka šorīt ir sazinājusies ar visiem pasažieriem, kuru ceļojuma plānus ietekmējis streiks. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) skaidro, kādas ir pasažieru tiesības uz kompensāciju šādos gadījumos.