Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Briselē turpināsies NATO samits(3)

Šodien Briselē turpināsies NATO samits, kur galvenā uzmanība tiks pievērsta piecām jomām, tostarp NATO attiecībām ar Eiropas Savienību (ES) un Krieviju.

Tuvākajā laikā būs sutīgs, bieži līs

Tuvākajā nedēļā un, iespējams, līdz pat mēneša beigām Latvijā gaidāms mitrs un silts, brīžiem karsts gaiss, līdz ar to bieži līs un dārdēs pērkons, liecina Global Forecast System informācija.

Nosaka pielāgošanas prasības transportlīdzekļiem ar stūri labajā pusē(1)

Saistībā ar atļauju no šā gada 1.novembra Latvijā pastāvīgi reģistrēt transportlīdzekļus ar stūri labajā pusē valdība otrdien apstiprinājusi vairākus noteikumu projektus, kas nosaka transportlīdzekļu pielāgošanas prasības, kas jāizpilda personai attiecībā uz transportlīdzekli ar vadības ierīcēm labajā pusē, aģentūra LETA uzzināja valdībā.

Palielinājies kravu pārvadājumu apjoms Latvijas teritorijā(1)

Pa Latvijas dzelzceļa infrastruktūru šogad sešos mēnešos veiktais kravu pārvadājumu apjoms tonnkilometros par 1,4% pārsniedz pagājušā gada pirmā pusgada rādītājus, tas norāda uz to, ka ir palielinājušies kravu pārvadājumu attālumi Latvijas teritorijā, informē VAS Latvijas dzelzceļš pārstāvis Māris Ozols.

Ventspils dome nepiekrīt VVD piedāvātajai smaku kontroles kārtībai(2)

Ventspils dome un Ventspils brīvostas pārvalde iebilst Valsts vides dienesta (VVD) piedāvātajai kārtībai, kas paredz noteikt, ka smaku kontroli sākotnēji veic brīvostas pārvaldes kapteiņa dienests, aģentūrai LETA pauda domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks infrastruktūras jautājumos Jānis Vītoliņš (Latvijai un Ventspilij).