Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

ANIMĀCIJA: Ceļā uz brīvību: kā latvieši nodibināja savu valsti(4)

Atzīmējot Starptautisko muzeju nakti un Latvijas valsts simtgadi, Saeimas Sabiedrisko attiecību birojs ir sagatavojis animāciju par latviešu ceļu uz savu valsti Ceļā uz brīvību: kā latvieši nodibināja savu valsti. Animācija stāsta par to, kā radās apziņa, ka esam viena tauta, un tālākajiem notikumiem, kas vainagojās ar Latvijas Republikas proklamēšanu.

Sieviete sajauc iepakojumus un iepilina acīs superlīmi(3)

Piektdien Kurzemes reģionā kāda 70 gadus veca sieviete sajaukusi iepakojumus un acu pilienu vietā iepilinājusi sev acīs superlīmi, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienesta pārstāve Ilze Bukša.

Maija izskaņā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi(4)

28.maijā plkst.9.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā uz trim minūtēm iedarbinās trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas darbību un konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamībā.

Laimestus deklarējušais muitas uzraugs Vinokurovs atstādināts no amata(4)

Valsts ieņēmumu dienestā (VID) šodien pieņemts lēmums par VID Muitas pārvaldes vecākā muitas uzrauga Vladimira Vinokurova, kurš savā amatpersonas deklarācijā bija uzrādījis azartspēļu laimestus vairāku desmitu tūkstošu eiro apmērā, atstādināšanu no amata pienākumu izpildes līdz turpmākajam lēmumam, aģentūru LETA informēja VID.