Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Vajag ģimenes bērnunamu iztukšošanai © DIENA(3)

Šobrīd aizvien vairāk cilvēku savās ģimenēs ir gatavi uzņem bērnus no institūcijām. Vienlaikus tas nav pietiekami, lai bērnunami būtu tukši. Papildus ārpusģimenes aprūpes atbalsta centru izveidei Labklājības ministrija (LM) ir gatava mudināt sabiedrību par šiem jautājumiem domāt vēl vairāk un rīkoties.

Maligina meitas lūdz sākt kriminālprocesu par reiderismu Olainfarm(17)

Fārmācijas uzņēmuma Olainfarm bijušā īpašnieka Valērija Maligina meita Nika Saveļjeva un nepilngadīgās meitas Annas Emīlijas Maliginas aizbildne Signe Baldere-Sildedze vērsušās tiesībsargājošajās iestādēs ar iesniegumu, lūdzot uzsākt kriminālprocesu par reiderismu, krāpšanu un pilnvaru ļaunprātīgu izmantošanu uzņēmumā. Par to Maligina meitas informēja medijiem izsūtītā paziņojumā.

Negribētās pārmaiņas Liepājā © DIENA(7)

Tuvojoties Saeimas vēlēšanām, tuvojas arī brīdis, kad Liepājas domē būtu jānotiek varas maiņai, kuru pēc pašvaldību vēlēšanām ilggadējais mērs Uldis Sesks (Liepājas partija) apsolīja partneriem no Latvijas Reģionu apvienības.

Ryanair pilotu streika dēļ atceļ lidojumus. Kādas ir pasažieru tiesības?(4)

Aviokompānija Ryanair paziņojusi, ka 12. septembrī pilotu streika atceļ 150 no 400 reisiem uz Vāciju vai no Vācijas. Ryanair savos paziņojumos pauž, ka streiks esot lieks, jo aviokompānija jau šobrīd ir piekritusi mediācijas procesam ar aviokompānijas darbinieku arodbiedrību, lai vienotos par darbinieku darba līgumu izmaiņām un atalgojuma paaugstināšanu Vācijā. Aviokompānija ziņo, ka šorīt ir sazinājusies ar visiem pasažieriem, kuru ceļojuma plānus ietekmējis streiks. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) skaidro, kādas ir pasažieru tiesības uz kompensāciju šādos gadījumos.

12 ES valstu prezidenti Latvijā diskutēs par Eiropas nākotni(2)

Latvijā 13. un 14. septembrī norisināsies 14. Arajološas grupas neformālā sanāksme, uz kuru ar mērķi diskutēt par Eiropas nākotni vienlaikus ieradīsies Austrijas, Bulgārijas, Grieķijas, Horvātijas, Igaunijas, Itālijas, Maltas, Polijas, Portugāles, Slovēnijas, Somijas un Vācijas valstu prezidenti, vēsta Valsts prezidenta kanceleja.

Vējonis vēlētos, lai idejas tiesnešu algu celšanai top pēc vēlēšanām(6)

Valsts prezidents Raimonds Vējonis sagaida, ka Tieslietu ministrija (TM) piedāvās priekšlikumus tiesnešu disciplināratbildības un kvalifikācijas novērtēšanas regulējuma pilnveidei, tomēr tam būtu jānotiek pēc vēlēšanām, trešdien pēc tikšanās ar Ministru prezidentu Māri Kučinski (ZZS) sacīja prezidents.

Vējonis arī otrreiz noraida Anša Ataola Bērziņa apžēlošanas lūgumu(5)

Valsts prezidents Raimonds Vējonis ir noraidījis arī otro par dalību Vecrīgas grautiņos notiesātā Anša Ataola Bērziņa apžēlošanas lūgumu. "Neredzu, ka kopš aprīļa mēneša kaut kas būtu būtiski mainījies lietas apstākļos. Viņš soda izciešanas vietā izdarījis pārkāpumus un neciena tiesas nolemto un likumu," pēc tikšanās ar Ministru prezidentu Māri Kučinski (ZZS) sacīja Vējonis.