Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Likumsargi atbrīvojuši Rimšēviču(3)

Pirmdienas vakarā Ilmārs Rimšēvičs no Valsts policijas (VP) aizturēšanas izolatora tika pārvests uz Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) telpām, novēroja aģentūra LETA.

Otrdien daudzviet snigs

Otrdien Latvijā gaidāms mākoņains laiks, kas vietām skaidrosies, un daudzviet nedaudz snigs, prognozē sinoptiķi.

Par Rimšēviču iemaksāta 100 000 eiro liela drošības nauda(13)

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) aizturētajam Latvijas Bankas prezidentam Ilmāram Rimšēvičam noteikta 100 000 eiro drošības nauda, kura jau esot iemaksāta valsts kases kontā, aģentūrai LETA apliecināja viņa advokāts Saulvedis Vārpiņš.

Svētdien ugunsgrēkos cietuši divi cilvēki

Aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsti 17 ugunsgrēki un tajos cietuši divi cilvēki, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā operatīvā informācija.

FKTK aptur ABLV Bank klientu maksājumus; banka lūgs aizdevumu(22)

Lai stabilizētu situāciju AS ABLV Bank, komercbanka ir nolēmusi ieķīlāt daļu no tās rīcībā esošajiem vērtspapīriem, pretī lūdzot Latvijas Bankai piešķirt aizdevumu līdz 480 miljonu eiro apmērā, aģentūru LETA informēja ABLV Bank komunikācijas pārstāvis Artūrs Eglītis.

Kurš kuram paliks parādā © DIENA(2)

Jaunā nodokļu sistēma ir sarežģītāka un daudziem radījusi mulsumu, jo prognozes par saviem ienākumiem šajā gadā, iespējams, neatbilst reālajai situācijai. Arī eksperti atzīmē, ka cilvēkam ir grūtāk precīzi prognozēt ienākumus. Fakts, ka arī godīgs nodokļu maksātājs gada beigās var būt parādnieks, apjukumu radīs arī turpmāk. Finanšu ministrijā gan uzsver, ka informācijas par izmaiņām bija daudz un mazo algu saņēmēji ir galvenie ieguvēji, neskatoties uz cilvēku šaubām.

Raidījums: Koļegovas deklarāciju lietā aizdomas par darbībām ar SIA Pallogs dividendēm

Skandāls par Valsts vides dienesta (VVD) ģenerāldirektores Ingas Koļegovas amatpersonas deklarācijām, kas izcēlās pirms pusotra gada laikā, kad viņa pretendēja uz Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītājas amatu, uzvirmojis ar jaunu jaudu. VID pabeidza izmeklēšanu un nosūtīja prokuratūrai kriminālprocesu par nepatiesām ziņām viņas deklarācijās. Apsūdzības gadījumā tas var nozīmēt izmaiņas arī VVD vadībā, vēsta Latvijas Televīzijas raidījums de facto. Tikmēr agrāk aktīvākie Koļegovas aizstāvji – premjers Māris Kučinskis (ZZS) un finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS) – par notikušo nav pārāk runīgi.

Rimšēviču svētdienas vakarā vēl neatbrīvo(3)

Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču, kuru sestdienas vakarā aizturēja Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), svētdien vēl neatbrīvos no izolatora, aģentūrai LETA apstiprināja Rimšēviča advokāts Saulvedis Vārpiņš.