Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ziņas

Valsts nolēmusi turpināt slēpt informāciju par Citadeles afēru © DIENA(55)

Ja ir kaut kas, par ko pilnīgi vienisprātis ir Valsts kanceleja, Ekonomikas ministrija (EM), Finanšu ministrija, Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) un Privatizācijas aģentūra (PA), tad tas ir – no sabiedrības ir iespējami ilgi jāturpina slēpt, kā tieši notika Citadele bankas darījums, kā tieši tika pieņemti lēmumi, kuru rezultātā Latvijas valsts budžets Valsts kontroles vērtējumā zaudēja vismaz 25– 75 miljonus eiro, un kāda informācija bija šo lēmumu pamatā.

Ar šo publikāciju Diena noslēdz 11. oktobrī sākto rakstu sēriju Citadeles lietas anatomija, soli pa solim atklājot visaugstākajā līmenī iespējamo afēru, kurā Latvijas valsts zaudēja vismaz 20–40 miljonus eiro. Iepriekšējā rakstā, ar kuru var iepazīties portālā Diena.lv, vēstījām, ka darījuma rezultātā Latvijas valsts nevis saņēma nesamērīgi zemu cenu, bet tai pat nācās piemaksāt.

Ceturtdiena Latvijā apmākusies, vietām smidzinās

Ceturtdienas rītā visā Latvijā, arī galvaspilsētā, ir apmācies laiks, daudzviet saglabājas dūmaka un vietām smidzina lietus, liecina meteoroloģiskā informācija. Pūš lēns dienvidu, dienvidaustrumu vējš un gaisa temperatūra ir +4..+8 grādi.

Ceturtdien kļūs par grādu vēsāks

Ceturtdien Latvijas lielākajā daļā saglabāsies apmācies un dūmakains laiks, gaisa temperatūra mazliet pazemināsies, prognozē sinoptiķi.

Šogad gados vecāko nodarbināšanai paredzēto finansējumu novirza citiem mērķiem(2)

Valdība pirmdien vairāk nekā sešas reizes samazināja līdz gada beigām paredzēto finansējumu programmas Izaugsme un nodarbinātība specifiskā atbalsta mērķim Paildzināt gados vecāku nodarbināto darbspēju saglabāšanu un nodarbinātību. Valdība lēma no 3,293 miljoniem eiro uz 503 251 eiro samazināt līdz gada beigām sasniedzamo starpposma finanšu rādītāju. Finansējums gan mainīts tikai uz šo gadu.