Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Šonedēļ laiks kļūs rudenīgāks

Tuvākās dienas Latvijā būs vēsākas, pastiprināsies vējš un brīžiem līs, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un Global Forecast System.

Aizsardzības nozares vadība tiekas ar Somijas aizsardzības spēku komandieri

Latvijā šodien divu dienu vizītē ieradīsies Somijas aizsardzības spēku komandieris ģenerālis Jarmo Lindbergs, lai tiktos ar aizsardzības nozares vadību pārrunātu aktualitātes aizsardzības jomā, kā arī divpusējās sadarbības aktuālos jautājumus, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijas Preses nodaļa.

Rīgā uz mācībām pulcēsies NATO ģenerāļi(5)

Rīgā, Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā, no šodienas līdz 21. septembrim norisināsies NATO vingrinājums Steadfast Pyramid 2018 un Steadfast Pinnacle 2018, kurā piedalīsies 58 vecākie un augstākie virsnieki no NATO dalībvalstīm, kā arī partnervalsts Somijas, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijas Preses nodaļā.

Stankevičs: Ja Zeiļas lieta izrādīsies patiesa, baznīcai jāuzņemas līdzatbildība un jāattīrās(43)

Ja baznīcā tādas lietas notiek, ir jāatzīst šis fakts, jāuzņemas līdzatbildība un jāattīrās, komentējot informāciju, ka par bezpalīdzības stāvoklī esoša vīrieša seksuālu izmantošanu aizturētas trīs personas, tostarp priesteris Pāvels Zeiļa, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā Panorāma teica Romas katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps-metropolīts Zbigņevs Stankevičs.