Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Ūdens peldvietās jūnijam neraksturīgi silts

Upēs un ezeros, kā arī Vidzemes piekrastē un atklātā jūrā Kurzemes rietumkrastā ūdens ir jūnijam neraksturīgi silts, savukārt Rīgas līča rietumu piekrastē ūdens kļuvis auksts, liecina dati no Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra un satelītiem.

Trīs gadatirgos pret Covid-19 vakcinētas 278 personas

Trīs gadatirgos - Vecumniekos, Gulbenē un Aizkrauklē - pret Covid-19 vakcinētas 278 personas, no kurām vairums saņēmušas Johnson & Johnson jeb Janssen vienas devas vakcīnu, aģentūrai LETA pavēstīja Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļā.

Par IZM parlamentāro sekretāru kļuvis Riekstiņš(1)

Pirmdien Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) parlamentārā sekretāra pienākumus sāk pildīt 13.Saeimas deputāts, Jaunās konservatīvās partijas frakcijas priekšsēdētāja biedrs un Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Sandis Riekstiņš, aģentūru LETA informēja ministrijā.

No jūlija būs vairākas izmaiņas nodokļu jomā(1)

No 1.jūlija stāsies spēkā vairākas izmaiņas nodokļu jomā, kuras skars darba devējus, mikrouzņēmuma nodokļa maksātājus, saimnieciskās darbības veicējus, autoratlīdzības saņēmējus un izmaksātājus, un akcīzes nodokļa maksātājus, pavēstīja Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pārstāvji.

CSDD aicina nesēsties pie stūres reibumā un uzsāk kampaņu Dārgs prieks

Ik gadu Līgo svētku laikā notiek vidēji divi negadījumi dienā, kuros autovadītājs bijis alkohola reibumā, un tā ir gandrīz desmitā daļa (7%) no visiem šo svētku laikā notikušajiem ceļu satiksmes negadījumiem, liecina Valsts policijas dati. Tāpēc, arī šogad VAS Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) rīko sociālo kampaņu ar moto Dārgs prieks, aicinot autovadītājus uz saprātīgu rīcību un neizvēlēties bīstamo savienojumu - alkohola lietošanu un braukšanu reibumā.