Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Ziņas

Decembra pirmajā dienā dažviet stipri snigs; Latgalē līdz 30 cm dziļš sniegs

Trešdienas rītā vietām Latvijā snieg, lokāli snieg stipri, agrā rītā vairāk nokrišņu ir Talsu un Tukuma novadā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati. Trešdien daļu Latvijas šķērsos no jūras nākoši sniega mākoņi, kas vietām Ziemeļkurzemē un valsts centrālajā daļā nesīs stipru snigšanu, prognozē sinoptiķi.

Aptauja: Iedzīvotāji kā aktuālākās problēmas Latvijas sabiedrībā min polarizāciju, cieņas un cilvēcības trūkumu(1)

Par aktuālākajām problēmām attieksmē vienam pret otru Latvijas iedzīvotāji atzīst uzskatu polarizāciju (79%), cieņas trūkumu (75%), naidu un agresiju (70%), kā arī cilvēcības trūkumu (64%), liecina mobilo sakaru operatora Tele2 sociālās kampaņas #DariNevisNaido ietvaros veiktā aptauja. Vienlaikus 94% iedzīvotāju uzskata, ka cieņa vienam pret otru ir viena no būtiskākajām vērtībām cilvēka dzīvē, sabiedrībā un valstī.

Latvijas IKP deviņos mēnešos pieaudzis par 5,2%(1)

Latvijas iekšzemes kopprodukts (IKP) šogad deviņos mēnešos pieaudzis par 5,2%, salīdzinot ar 2020.gada attiecīgo periodu, tostarp trešajā ceturksnī pieaugums ekonomikā bijis straujāks, nekā sākotnēji lēsts - pēc sezonāli un kalendāri nekoriģētajiem datiem, IKP audzis par 5,1%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.