Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +14 °C
Apmācies
Pirmdiena, 6. aprīlis
Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Ziņas

Patversmē Zilais krusts inficēto skaits pieaudzis līdz 31

Evaņģēlisko kristiešu draudzes nakts patversmē Zilais Krusts konstatēts vēl viens jauns ar koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 saslimušais, tādējādi kopējais sasirgušo skaits pieaudzis līdz 31, šodien preses konferencē pavēstīja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.

Mediju atbalstam novirzīs 2,04 miljonus eiro(9)

Covid-19 radītās krīzes mazināšanai Latvijas mediju atbalstam no valsts budžeta programmas Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem novirzīs 2,04 miljonus eiro, aģentūru LETA informēja Finanšu ministrijā (FM).

Veterinārajās klīnikās Latvijā ieviesti drošības pasākumi un ierobežojumi

Lai pastiprinātu veterinārārstu un veterināro klīniku klientu savstarpējo drošību jaunā koronavīrusa pandēmijas apstākļos, veterinārajās klīnikās Latvijā ir ieviesti dažādi drošības pasākumi un ierobežojumi, informēja Latvijas Veterinārārstu biedrības (LVB) valdes priekšsēdētāja Māra Viduža.

Latviju šonedēļ šķērsos kilometru garš kravas vilciena sastāvs no Ķīnas(2)

Šajā nedēļā pa VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) uzturēto dzelzceļa infrastruktūru tiek plānots īpaši gara kravas vilciena pārvadājums, kas, turpinot attīstīt sadarbību ar Krievijas dzelzceļu un pamatojoties uz februāra beigās noslēgto vienošanos starp abiem uzņēmumiem par īpaši garu kravas vilcienu pārvadājumu organizēšanu, tiek nosūtīts no Ķīnas uz Kaļiņingradas apgabalu, portālam Diena.lv pavēstīja LDz pārstāve Ella Pētermane.

Bulgārijas valstspiederīgajiem noteikta karantīna Latvijā(6)

Bulgārijas valstspiederīgajiem, kuri tranzītā netika ielaisti Lietuvā, karantīna būs noteikta Latvijā. To paredz veselības ministres Ilzes Viņķeles (A/P) rīkojums, informē Veselības ministrijas pārstāve Anna Strapcāne.

Labdarības fonda Novum Riga atbalsts pērn pārsniedza 655 tūkstošus eiro(4)

Mecenātu Ernesta Berņa un Oļega Fiļa labdarības fonds Novum Riga Charitable Foundation, sniedzot palīdzību sabiedrībai un cilvēkiem svarīgu projektu īstenošanā, 2019. gadā atbalstīja 16 iesāktus un jaunus projektus, kopumā piešķirot tiem 655 512 eiro, informē fonda valdes loceklis Artūrs Eglītis.

Vitenbergs kopā ar nozaru ekspertiem strādā pie Latvijas ekonomikas atjaunošanas rīcības plāna(3)

Tautsaimniecība vistiešāk jūt vīrusa Covid-19 izplatības ierobežojošo pasākumu negatīvo ietekmi. Jaunais ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs (KPV LV) uzskata, ka šobrīd svarīgi ir radīt modeli, kādā Latvijas uzņēmumi var turpināt strādāt valstī noteiktajos ārkārtas apstākļos, kā arī izveidot atbalsta mehānisma rīkus uzņēmumiem jau nākamajiem krīzes posmiem, portālu Diena.lv informē ekonomikas ministra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Vineta Vilistere-Lāce.

Apgūt reizrēķinu, skatoties televīziju © DIENA(4)

Lai skolotājiem, skolēniem un vecākiem atvieglotu attālināto mācību procesu, no pirmdienas darbu sāk jauna TV platforma Tava klase. Jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 dēļ skolās un augstskolās mācības attālināti notiek jau divas nedēļas.

Epidemiologs: Nav indikāciju nepieciešamībai pastiprināt ierobežojošos pasākumus(4)

Esošā mēroga sociālās distancēšanās ierobežojumi "nes savus augļus" un redzam, ka saslimstība samazinās, tāpēc pašreiz no epidemioloģiskā viedokļa nav indikāciju, ka šie pasākumi būtu pastiprināmi, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam Rīta panorāma sacīja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.