Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ziņas

Čekas maisus internetā publicēs ceturtdien(2)

Bijušās Valsts drošības komitejas (VDK) dokumenti jeb tā dēvētie "čekas maisi" internetā tiks publicēti rīt, 20.decembrī, aģentūrai LETA apstiprināja Latvijas Nacionālais arhīvā (LNA).

Mediķi atgādina par piemērotu apģērbu ziemai

Aizvadītā mēneša laikā Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Valsts Apdegumu centrā nogādāti astoņi cilvēki ar roku un kāju apsaldējumiem, tādēļ mediķi aicina iedzīvotājus ziemas sezonā izvēlēties aukstajiem laikapstākļiem piemērotu apģērbu, aģentūru LETA informēja Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāve Inguna Potetinova.

Ceļā uz mediķu krīzes risinājumu © DIENA

Kavēšanās ar jaunās valdības izveidi risinājumu par ārstniecības personu algu fonda palielināšanu par 20% no nākamā gada likusi steidzami meklēt vēl šā brīža Ministru kabinetam. Māra Kučinska (ZZS) vadītā valdība šonedēļ atbalstīja Veselības ministrijas sagatavotos grozījumus noteikumos par zemāko mēnešalgu un speciālo piemaksu ārstniecības personām, kas nepieciešami, lai par 20% no nākamā gada 1. janvāra palielinātu ārstniecības personu zemāko mēnešalgu. Tikmēr jautājums par mediķu atalgojuma palielināšanu turpmākajos gados joprojām paliek uz vēl neizveidotās valdības pleciem.

Kaimiņš savā kabinetā uzgājis aizdomīgu ierīci(29)

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš (KPV LV) savā kabinetā atradis galdam piestiprinātu aizdomīgu elekronisku ierīci. Viņam ir aizdomas, ka tā paredzēta, lai noklausītos kabinetā notiekošo, otrdien vēstīja LNT ziņas.

Policija aicina uzmanīties no viltus Latvijas Gāzes darbiniekiem

Šomēnes reģistrēti vairāki gadījumi, kad viltvārde, uzdodoties par akciju sabiedrības Latvijas Gāze darbinieci, iekļuvusi senioru dzīvokļos Rīgas mikrorajonos un nozagusi naudu un dārglietas. Saistībā ar notikušo uzsākti kriminālprocesi un notiek izmeklēšana. Valsts policija aicina būt uzmanīgiem un pārbaudīt personas identitāti pirms ielaist svešinieku savā dzīvesvietā.

Nākamgad mediķiem vidējā darba samaksa pieaugs par 20%(4)

Otrdien, 18.decembrī, valdība apstiprināja Ministru kabineta noteikumus, kas paredz, ka no nākamā gada 1.janvāra ārstniecības personu vidējā darba samaksa pieaugs par 20% salīdzinājumā ar 2018.gadu, portālu Diena.lv informēja Veselības ministrijas pārstāve Anna Strapcāne.