Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ziņas

CSP: Šķirtās laulības vidējais ilgums ir 13,3 gadi

Vidējais laulības ilgums tās šķiršanas brīdī ir 13,3 gadi un pēdējo gadu laikā tas nedaudz samazinās, tomēr 50 gadu laikā, salīdzinot ar 1971.gadu, šķirtās laulības ilgums ir pieaudzis gandrīz par 40%, palielinoties 20 un vairāk gadu ilgušu laulību šķiršanās īpatsvaram, informē Centrālās statistikas pārvalde (CSP) publikācijā Demogrāfija, 2021, kurā apkopoti jaunākie dati par demogrāfijas procesiem Latvijā.

Vakcinēšanās pret Covid-19 aktivitāte pagaidām nav mainījusies

Lai arī publiskajā telpā izskanējuši pieļāvumi, ka nedēļas sākumā pieteiktajai valdības iecerei par mājsēdi sekos intereses par vakcinēšanos samazināšanās, pirmās dienas par to neliecina un vakcinēšanās pret Covid-19 Latvijā šonedēļ pagaidām turpinās līdzīgā tempā kā pagājušajā nedēļā, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) dati.

PVO: Pandēmija var turpināties vēl 2022.gadā

Koronavīrusa pandēmija "var turpināties krietnu 2022.gada daļu", jo trūcīgās pasaules valstis pietiekamā daudzumā nesaņem Covid-19 vakcīnas, britu raidsabiedrībai BBC atzina Pasaules Veselības organizācijas (PVO) vadītāja padomnieks Brūss Eilvords.

Muižniece: Novembra vidū jāatsāk klātienes izglītība(2)

Izglītības ministre Anita Muižniece (JKP) ir apņēmusies turēt valdību pie Ministru kabineta sēdē paustās apņemšanās, ka 15.novembrī, neskatoties uz to, kāds būs epidemioloģiskais stāvoklis un kādi ierobežojumi tiks paredzēti nevakcinētajiem, vispārējo, profesionālo, augstāko un interešu izglītību varēs apgūt klātienē, aģentūru LETA informēja Izglītības un zinātnes ministrija (IZM).

Pasūtītājs iepirkumos tiesas vietā © DIENA

Par jauno regulējumu publiskajos iepirkumos, kas, pēc uzņēmēju domām, var kalpot par stimulu korupcijai, Rolanda Pētersona saruna ar Iepirkumu uzraudzības biroja vadītāju Arti Lapiņu.