Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Ziņas

Veidos jaunu valsts iestādi vienotai bērnu politikas īstenošanai(2)

Paredzēts izveidot vienotu valsts iestādi bērnu politikas jomā jeb Pedagoģiski psiholoģiskā atbalsta dienestu, kas pārraudzīs un nodrošinās prevenciju, kā arī agrīno intervenciju, Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē atklāja Pārresoru koordinācijas centra (PKC) Attīstības uzraudzības un novērtēšanas nodaļas konsultante Sigita Sniķere.

Skaidros, vai Latvenergo darījumos bijusi labvēlīga attieksme pret Martinsonu un ar viņu saistītiem uzņēmumiem(2)

AS Latvenergo padome nolēmusi sākt pārbaudi, vai uzņēmumam pēdējos gados ir bijusi labvēlīga attieksme pret uzņēmēju Māri Martinsonu, kā arī ar viņu saistītiem uzņēmumiem un personām, aģentūrai LETA pavēstīja Latvenergo padomes priekšsēdētājs Ivars Golsts. Vienlaikus, neitralitātes nodrošināšanai, Latvenergo valdes priekšsēdētājs Āris Žīgurs līdz 30.oktobrim dosies ikgadējā atvaļinājumā.

Otrdien Latvijā spīdēs saule(1)

Otrdien daudzviet Latvijā spīdēs saule, mākoņaināks laiks saglabāsies Vidzemē un vietām Vidzemes ziemeļu daļā vēl mazliet līs, prognozē sinoptiķi.

Degpunktā vakances un Covid-19 tuvums © DIENA(6)

Pieaugot ar Covid-19 saslimušo skaitam, Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) rosina skolas izvēlēties B modeli, kas paredz lielāku akcentu likt uz attālinātajām mācībām. "Tas attiecas ne tikai uz Rīgas skolām, bet visām Latvijas izglītības iestādēm. Turklāt būtu jāizvērtē tādu ārpusskolas pasākumu un sacensību nepieciešamība, kas varētu nebūt oficiālā skolas laika sastāvdaļa," medijiem pirmdien teica izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP).

Parlaments atsāks darbu e-Saeimā

Ņemot vērā epidemiologu rekomendācijas iespēju robežās strādāt attālināti, parlaments ceturtdien, 1.oktobrī, atsāks darbu e-Saeimas platformā, aģentūrai LETA pastāstīja Saeimas sekretārs Andrejs Klementejs (S).

Rosina lietotni Apturi Covid sasaistīt ar līdzīgām sistēmām citās ES valstīs(1)

Lai nodrošinātu Covid-19 izplatības ierobežošanai ieviestās mobilās lietotnes Apturi Covid pilnvērtīgu darbību, tai skaitā sadarbību ar citās Eiropas Savienības (ES) valstīs ieviestām līdzīgām sistēmām, veselības ministre Ilze Viņķele (AP) izskatīšanai Saeimā iesniegusi attiecīgus priekšlikumus likuma grozījumiem.