Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ziņas

Vairāk dārzeņu, mazāk kompota © DIENA

Jau no 1. septembra plānotas izmaiņas skolu un bērnudārzu ēdienkartēs. Būšot vairāk dārzeņu, ogu un piena produktu, mazāk kartupeļu, rupjmaizes un kompota. Tiks pieļauta arī veģetāra ēdienkarte.

Nacionālajos bruņotajos spēkos notiek kaujas gatavības pārbaude(16)

Sākoties lielākajām militārajām mācībām Namejs 2018, Nacionālajos bruņotajos spēkos sākusies personāla apziņošana par pulcēšanos, lai pārbaudītu apziņošanas sistēmas efektivitāti un personāla spēju reaģēt valsts apdraudējuma situācijā, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijas Preses nodaļa.

Nirstot ezerā uz galvas, vīrietis gūst smagu traumu(2)

Vakar Latgalē slimnīcā ar smagu traumu tika nogādāts 47 gadus vecs vīrietis, kurš ezerā, nirstot uz galvas, atsitās pret gultni, aģentūrai LETA pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Arita Rudzīte.

Policijai nebūtu lielu iebildumu pret marihuānā esošu vielu iekļaušanu medikamentos(1)

Valsts policijai nebūtu lielu iebildumu pret marihuānā esošu saturošu vielu iekļaušanu medikamentos, taču šī jautājuma virzība ir Veselības ministrijas kompetencē, aģentūrai LETA sacīja Valsts policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes Narkotisko, psihotropo vielu un to prekursoru nelegālās aprites apkarošanas nodaļas priekšnieks Sandis Radziņš.

Ainažos nolijusi teju puse mēneša normas

No svētdienas vakara līdz pirmdienas rītam nokrišņu daudzums Ainažos sasniedzis 34 milimetrus jeb 44 procentus no mēneša normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Čūska sakož pagalmā guļošu iereibušu vīrieti(3)

Vakar mediķi sniegusi palīdzību 39 gadus vecam vīrietim, kuram, guļot alkohola reibumā, mājas pagalmā iekodusi čūska, aģentūrai LETA pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Arita Rudzīte.

FOTO: Rīgā darbu sāk pirmā jaunas koncepcijas Latvijas pasta nodaļa(6)

Darbu uzsākusi Latvijas Pasta pirmā jaunas koncepcijas pasta pakalpojumu sniegšanas vieta – Rīgas 10.pasta nodaļa pēc rekonstrukcijas un jaunu darbinieku piesaistes atjaunojusi darbu moderna dizaina telpās, ieviešot mūsdienīgus klientu apkalpošanas principus un aktīvu komunikāciju ar apmeklētājiem, optimizējot apkalpošanas procesus un ātrumu, kā arī organizējot preču tirdzniecību atvērtā tipa stendos, vēsta uzņēmums.

Meklē atbalsta iespēju NVO © DIENA(10)

Vēl šai valdībai varētu nākties lemt par Vienotības Saeimas frakcijas priekšlikumu ieviest jaunu nevalstisko organizāciju (NVO) finansēšanas modeli, dodot iespēju katram Latvijas iedzīvotājam novirzīt 1% no iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) organizāciju finansēšanai. Šo iniciatīvu gan aktīvi popularizē partiju apvienības Jaunā Vienotība premjera kandidāts Krišjānis Kariņš, radot iespaidu, ka vismaz daļēji priekšlikums tomēr saistīts ar vēlēšanu tuvumu, īpaši tāpēc, ka viņa teiktajā minēta frāze "ZZS virzītā nodokļu reforma", kas tomēr ir valdības kopējās vienošanās rezultāts, ko apstiprinājusi Saeima.

LNT: Daudziem piena lopkopjiem ziemā draud lopbarības trūkuma krīze

Lielā sausuma dēļ piena lopkopji daudzviet Latvijā un gandrīz visā Kurzemē saskārušies ar zaļbarības trūkumu, tādēļ daudzi jau ķērušies klāt skābbarības ziemas krājumiem. Šī iemesla dēļ lopbarības trūkuma krīze vēl vairāk draud saasināties ziemā, un tā daudzām saimniecībām var radīt vairākus tūkstošus eiro neplānotus izdevumus vai pat nest zaudējumus, svētdien vēstīja raidījums LNT Ziņas sešos.