Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +8 °C
Daļēji apmācies
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda

Ziņas

Arī trešdiena būs saulaina un silta

Trešdien Latvijā saglabāsies saulains laiks, gaisa temperatūra nepakāpsies tik augstu kā otrdien, taču vējš būs lēnāks, prognozē sinoptiķi.

Otrdiena - siltākā diena kopš oktobra

Otrdienas pēcpusdienā valsts lielākajā daļā gaisa temperatūra pakāpusies līdz +18..+21 grādam, un tik silts laiks Latvijā ir pirmo reizi kopš oktobra, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.

IZM apsver domu centralizētos eksāmenus neatcelt(4)

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) domā par centralizēto eksāmenu neatcelšanu, jo sevišķi 12.klasēm, šodien Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēdē sacīja izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP).

Jautājums par visu iedzīvotāju apgādāšanu ar maskām vēl tiek apspriests © DIENA(21)

Medicīnas aizsarglīdzekļi, tajā skaitā roku dezinfekcijas līdzekļi un ķirurģiskās aizsargmaskas, jau labu laiku pirms Covid-19 krīzes sākuma kļuva par deficīta precēm, un risinājumus, kā nodrošināt tos, izmantojot vietējos resursus, sākusi meklēt valdība. Aizvadītās nedēļas beigās Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) ir uzdevis Ekonomikas ministrijai (EM) veicināt medicīnisko aizsarglīdzekļu ražošanu Latvijā, lai mazinātu to deficītu valstī. Ministru prezidenta preses sekretārs Sandis Sabajevs Dienai norāda, ka premjera skatījumā tādējādi būs iespējams arī nodrošināt Latvijas lielāku neatkarību no iepirkumiem citās valstīs un zināmā mērā veicinās ekonomisko attīstību.

Nodokļu parāds nav šķērslis © DIENA(1)

Šā gada 3. aprīlī Covid-19 izraisītās krīzes dēļ dīkstāves pabalsti saskaņā ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) informāciju piešķirti 817 uzņēmumiem un izmaksāti 3708 darbiniekiem par kopējo summu 990 547 eiro. Savukārt nodokļu brīvdienas piešķirtas 949 uzņēmumiem par kopējo summu 14 336 650 eiro apmērā.