Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Ziņas

Latvijas Krājbankas miljonu pazušanas lietā apsūdzētais Surmačs pēkšņi pamet Saskaņas konsultanta amatu(2)

Kādreizējais Latvijas Krājbankas viceprezidents Andrejs Surmačs, kurš ir apsūdzētais krimināllietā par 90 miljonu eiro aizplūšanu no Krājbankas un arī atbildētājs bankas likvidatora ierosinātajā civillietā, šonedēļ izlēmis pamest partijas Saskaņa Saeimas frakcijas konsultanta amatu, kurā bija nostrādājies vien dažas nedēļas. Partijā atzīst, ka tas notika pēc Latvijas Televīzijas raidījuma de facto intereses par frakcijas finanšu jomas konsultantu.

Latvijā auto tehniskās apskates tirgu varētu atvērt no 2023. gada(8)

Satiksmes ministrija pēc saņemtās asās kritikas par auto tehniskās apskates tirgū izkropļoto konkurenci ir sagatavojusi savu redzējumu par šī tirgus atvēršanu arī citiem dalībniekiem. Tomēr Konkurences padome piedāvājumu kritizē un saskata centienus patiesībā tirgu nemaz neatvērt, tā svētdienas vakarā vēsta LNT ziņas.

Katahuliešiem slodzi, laipnību, mīlestību © DIENA(3)

Amerikas indiāņu Katahulas leopardsuņi, kuros ieceļotāju eiropiešu pirms gadsimtiem ievestās un atstātās greihaunda, mastifa un boserona suņu šķirnes krustojušās ar vietējiem suņiem, Eiropā pirmo reizi atvestas pirms astoņpadsmit gadiem. Pirmais šķirnes pārstāvis Baltijas valstīs un Austrumeiropā vēl nesen bija Rodeo.

Ikšķilē nobrauc gājēju(1)

Ikšķilē ceļu satiksmes negadījumā mikroautobusa Renault vadītājs uzbraucis gājējam, kurš gājis bojā negadījuma vietā, vēsta Valsts policija.

Daudzviet apgrūtināti braukšanas apstākļi(1)

Piektdien intensīva snigšana daudzviet apgrūtina braukšanu pa valsts autoceļiem. VAS Latvijas autoceļu uzturētājs (LAU) strādā diennakts režīmā un ziemas dienesta operatīvie dežuranti apseko un uzrauga ceļus. Šobrīd ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 125 ziemas dienesta tehnikas vienības.

Virsprokurors secina, ka tā dēvētā "oligarhu lieta" izbeigta pamatoti(9)

Ģenerālprokuratūras Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļas virsprokurors Modris Adlers novembrī pēc aptuveni deviņus mēnešus ilgas pārbaudes atstājis spēkā savulaik prokurora Māra Lejas un Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) pieņemtos lēmumus par tā dēvētās "oligarhu lietas" izbeigšanu, aģentūrai LETA pastāstīja prokuratūras preses sekretāre Aiga Eiduka.

Kurzemi sedz neliela sniega sega

Agrā piektdienas rītā Kurzemi pārklājuši pāris centimetri sniega, bet snigšana aizvien turpinās. Nokrišņu zona jau sasniedz arī valsts centrālo daļu, liecina meteoroloģiskā informācija.