Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

KNAB soda FID priekšnieci © DIENA(12)

Izvērtējot Dienas publikācijā minētos faktus, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir saucis pie administratīvās atbildības Finanšu izlūkošanas dienesta (FID) priekšnieci Ilzi Znotiņu. KNAB informē, ka ierosināta administratīvā pārkāpuma lieta un saskaņā ar pārkāpuma laikā spēkā bijušo Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu (tagad tas zaudējis spēku) Znotiņai ir piemērots sods

FOTO: Rīgā ieradies Francijas prezidents Emanuels Makrons(4)

No otrdienas līdz trešdienai oficiālajā vizītē Latvijā uzturās Francijas prezidents Emanuels Makrons ar kundzi Brižitu Makronu. Uzrunā Rīgas pilī otrdienas vakarā Makrons paziņoja, ka mēs neesam naivi, bet mums ir jāatsāk dialogs ar Krieviju, lai rastu risinājumus tad, kad tas ir nepieciešams.

Veidos jaunu valsts iestādi vienotai bērnu politikas īstenošanai(3)

Paredzēts izveidot vienotu valsts iestādi bērnu politikas jomā jeb Pedagoģiski psiholoģiskā atbalsta dienestu, kas pārraudzīs un nodrošinās prevenciju, kā arī agrīno intervenciju, Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē atklāja Pārresoru koordinācijas centra (PKC) Attīstības uzraudzības un novērtēšanas nodaļas konsultante Sigita Sniķere.

Skaidros, vai Latvenergo darījumos bijusi labvēlīga attieksme pret Martinsonu un ar viņu saistītiem uzņēmumiem(2)

AS Latvenergo padome nolēmusi sākt pārbaudi, vai uzņēmumam pēdējos gados ir bijusi labvēlīga attieksme pret uzņēmēju Māri Martinsonu, kā arī ar viņu saistītiem uzņēmumiem un personām, aģentūrai LETA pavēstīja Latvenergo padomes priekšsēdētājs Ivars Golsts. Vienlaikus, neitralitātes nodrošināšanai, Latvenergo valdes priekšsēdētājs Āris Žīgurs līdz 30.oktobrim dosies ikgadējā atvaļinājumā.

Otrdien Latvijā spīdēs saule(1)

Otrdien daudzviet Latvijā spīdēs saule, mākoņaināks laiks saglabāsies Vidzemē un vietām Vidzemes ziemeļu daļā vēl mazliet līs, prognozē sinoptiķi.

Degpunktā vakances un Covid-19 tuvums © DIENA(7)

Pieaugot ar Covid-19 saslimušo skaitam, Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) rosina skolas izvēlēties B modeli, kas paredz lielāku akcentu likt uz attālinātajām mācībām. "Tas attiecas ne tikai uz Rīgas skolām, bet visām Latvijas izglītības iestādēm. Turklāt būtu jāizvērtē tādu ārpusskolas pasākumu un sacensību nepieciešamība, kas varētu nebūt oficiālā skolas laika sastāvdaļa," medijiem pirmdien teica izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP).