Laika ziņas
Šodien
Migla

Ziņas

Vēsture Dienā: Par pareizāko latvieti © DIENA(6)

Turpinot debates par latvietībai būtiskām tēmām, 1995. gada 12. augustā SestDiena meklēja atbildes uz jautājumu: vai nacionālās identitātes meklējumi ir tautas mazvērtības kompleksa izpausme? Atbildētāji bija filozofe Skaidrīte Lasmane, muzikoloģe, tolaik LR vēstniecības Maskavā kultūras atašejs Ingrīda Zemzare, dzejniece Māra Zālīte, mākslas kritiķe Helēna Demakova un LR vēstnieks Austrijā un Šveicē Egils Levits.

Naktī ugunsgrēkā Ropažu novadā gājuši bojā divi cilvēki

Aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsti 13 ugunsgrēki, vienā no tiem dzīvību zaudējuši divi cilvēki, bet vēl divos citos ugunsgrēkos bijis pa vienam cietušajam, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā operatīvā informācija.

Sestdien gaiss sakarsīs līdz +30 grādiem

Sestdien Latvijā gaisa temperatūra pakāpsies līdz +25..+30 grādiem, karstākā diena gaidāma valsts dienvidrietumu daļā - Kurzemē un Zemgalē, prognozē sinoptiķi.

Krīze saasina problēmas © DIENA(12)

Jaunā koronavīrusa izraisītā globālā pandēmija skāra arī žurnālistus un redakcijas. Covid-19 izgaismoja dažas no Latvijas mediju telpas problēmām - žanru vienveidīgums, specializācijas trūkums žurnālistu vidū un neskaidras prasības no valsts, ko tad tā īsti vēlas sagaidīt par piešķirto naudu. ''Krīze saasina vājās un stiprās puses,'' portālam Diena.lv sacīja Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas zinātņu katedras profesors Ainārs Dimants.

Noslēdzies Diena.lv konkurss par biļetēm uz laikmetīgā cirka izrādi Envà

No 15. līdz 20. augustam norisināsies Laikmetīgā cirka un ielu mākslas festivāls Re Rīga!. Festivāls piedāvās izrādes Rīgas cirkā un tā apkaimē, K. K. fon Stricka villā, bet Rīgas svētku ietvaros arī Dzegužkalnā. Portāls Diena.lv aicināja piedalīties konkursā, kurā starp pareizo atbilžu autoriem izspēlējām divus ielūgumu komplektus uz laikmetīgā cirka izrādi Envà. Esam noskaidrojuši uzvarētājus!