Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Nodzēsts ugunsgrēks ēkā Alberta ielā(1)

Rīgā, Alberta ielā 7, piektdienas rītā izcēlies ugunsgrēks, pusdienlaikā tas likvidēts, informē vēsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Jau pārspēts 21. septembra nacionālais siltuma rekords

Jau īsi pēc plkst.12 Bauskas novērojumu stacijā, gaisam sasilstot līdz +26 grādiem, labots visas Latvijas 21.septembra maksimālās gaisa temperatūras rekords, pavēstīja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Aicina brīvprātīgos uz talku dzīvnieku patversmē Ulubele

Tuvojoties aukstākam un rudenīgākam laikam, dzīvnieku patversmē Ulubele aktuāli kļūst teritorijas sakopšanas un labiekārtošanas darbi, tāpēc jau otro gadu pēc kārtas 4finance Labie Darbi un SMScredit.lv aicina brīvprātīgos uz Lielo rudens talku. Šogad plānots nosiltināt suņu pagaidu voljēru otru korpusu un sagatavot patversmi ziemas sezonai, veicot citus nozīmīgus darbus, portālu Diena.lv informēja talkas organizatori.

Apzinātas sausuma sekas © DIENA(1)

Pēc pašreizējām aplēsēm, zaudējumi Latvijas lauksaimniekiem šogad sasnieguši 400 miljonu eiro, norāda biedrības Zemnieku saeima valdes priekšsēdētājs Juris Lazdiņš. Informējot par aktuālo situāciju lauksaimniecībā saistībā ar aizvadīto sauso vasaru, biedrības vadītājs norādīja, ka šādu summu kompensēt zemnieki valstij gan nelūgs, jo tā ir pārmērīgi liela.

Par piesavināšanos nelielā apjomā aizturēts VUGD priekšnieka vietnieks(11)

Iekšlietu ministrijas Iekšējās drošības birojs (IDB) aizturējis divas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersonas. Aizturētais esot VUGD priekšnieka vietnieks pulkvedis Ints Sēlis un vecākā inspektore, kuras vārdu izmeklējošās iestādes neatklāj, liecina Latvijas Televīzijas rīcībā esošā informācija.

Labots Latvijas 20. septembra siltuma rekords

Ceturtdien 12 novērojumu stacijās pārspēts 20. septembra maksimālās gaisa temperatūras rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) apkopotā informācija.

Vasarīgajam laikam turpinoties, krīt kārtējais karstuma rekords

Ceturtdien daudzviet Latvijā pārspēts 20. septembra maksimālās gaisa temperatūras rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra operatīvā informācija. Gaisa temperatūrai pēcpusdienā turpinot paaugstināties, rekords tiek labots arvien lielākā skaitā novērojumu staciju. Par diviem grādiem pārspēts arī 20.septembra nacionālais siltuma rekords. Līdz šim augstākā gaisa temperatūra, kas valsts teritorijā reģistrēta 20.septembrī, bija +24,2 grādi 1937. gadā galvaspilsētā.