Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ziņas

Mediķi aicina nespēlēties ar dzīvību un līgot prātīgi

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi aicina Līgo svētkos nebūt pārgalvīgiem un domāt par bērnu drošību. Kā norāda NMPD, ik gadu Līgo svētku laikā NMPD mediķi sniedz palīdzību smagi cietušajiem, tostarp pieaugušajiem un bērniem.

Līgo dienā tikai dažviet gaidāms īslaicīgs lietus

Līgo dienas rīts daudzviet Latvijā uzausis saulains, bet visai dzestrs. Svētku dienā lietus gaidāms vien dažviet Latvijā, un arī to sinoptiķi sola īslaicīgu. Gaisa temperatūra šodien paaugstināsies līdz +16...+21 grādam.

Speciālisti atgādina par drošību svētkos © DIENA

Svētku lustēšanās nereti pāraug dzīvībai bīstamā pārgalvībā, tāpēc Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) atgādina par drošības pasākumiem svētku laikā.

KNAB uzņēmējam Tamužam aizliedzis izbraukt no valsts(3)

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) kriminālprocesā par iespējamu nelikumīgu partijas KPV LV finansēšanu aizdomās turētajam uzņēmējam Viesturam Tamužam izņēmis mobilo telefonu un aizliedzis izbraukt no valsts, aģentūrai LETA pastāstīja advokāts Mārtiņš Kvēps.

KNAB atbrīvojis visus KPV LV finansēšanas lietā aizturētos(7)

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ceturtdienas vakarā atbrīvojis kriminālprocesā par iespējamu nelikumīgu partijas KPV LV finansēšanu aizturētās personas - Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu, viņa partijas biedru Ati Zakatistovu un uzņēmēju Viesturu Tamužu, noskaidroja aģentūra LETA.

Deputāta Kļaviņa mājās un auto veiks kratīšanu(31)

Saeimas deputātu vairākums ceturtdien plenārsēdē nobalsoja, ka piekrīt operatīvo dienestu veiktai kratīšanai deputāta Askolda Kļaviņa (ZZS) dzīvesvietā, automašīnā un tur paņemto mantu apskatei.