Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -1 °C
Apmācies
Svētdiena, 4. decembris
Baiba, Barba, Barbara

Ziņas

Plešs: Latvija ir gatava piedalīties Ukrainas atjaunošanas pasākumos

Latvija ir gatava piedalīties Ukrainas atjaunošanas pasākumos, to piektdien Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) Reģionālās attīstības politikas komitejas sanāksmē apliecinājis vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs (AP), aģentūru LETA informēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sabiedrisko attiecību nodaļā.

Eksperts: Pasaulē migrācijas spiediens ilgtermiņā pieaugs

Pasaulē migrācijas spiediens ilgtermiņā būs tikai pieaugošs, turklāt nav izslēgts, ka, brūkot Krievijai, šīs valstspiederīgie mēģinās masveidā ierasties Baltijā, piektdien Latvijas Iekšlietu ministrijas organizētajā diskusijā norādīja Starptautiskās Migrācijas organizācijas (IOM) pārstāvniecības Latvijas biroja vadītājs Ilmārs Mežs.

NEPLP piemērojis 10 000 eiro sodu kanālam TV Rain

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) Krievijas neatkarīgās TV programmai Doždj (Дождь/TV Rain) piemērojusi 10 000 eiro sodu, liecina padomes priekšsēdētāja Ivara Āboliņa ieraksts mikroblogošanas vietnē Twitter.

Uz Vidzemes šosejas sāk darboties elektroniskās ceļazīmes

No 2. decembra uz Vidzemes šosejas (A2) sāks darboties mainīgās elektroniskās ceļazīmes, kas ir daļa no satiksmes vadības sistēmas, kas tiek veidota projekta SMART E263/E77 ietvaros uz valsts galvenā autoceļa Rīga–Sigulda–Veclaicene (A2) posmā no 14,7.km līdz 191.5. km, informē Latvijas Valsts ceļi.

Skride lidmašīnā izglābis pasažiera dzīvību

Kardiologs Andris Skride (AP) ceļā no Amsterdamas uz Bostonu (ASV) sniedzis medicīnisko palīdzību un izglābis dzīvību vienam no šī reisa pasažieriem, aģentūru LETA informēja biedrībā Maestro Jāņa Dūmiņa piemiņas atbalstīšanai.

FOTO, VIDEO: Rail Baltica Rīgas Centrālajā mezglā izbūvēti 100 km dzelzceļa signalizācijas kabeļu un 1700 pāļi

Rail Baltica Rīgas Centrālā mezgla būvniecība norit jau divus gadus, tā tika uzsākta 2020. gada novembrī. Divu gadu laikā Rail Baltica Rīgas Centrālā mezgla izbūvēti 68% trases dienvidu puses pāļu, norakti 45 000 m3 dzelzceļa uzbēruma un izbūvēta 230 m gara dzelzceļa uzbēruma atbalsta siena, izveidoti jauni 43 km telekomunikāciju un jaudas kabeļu tīkli un vairāk nekā 100 km dzelzceļa signalizācijas kabeļu tīkls, demontēta t/c Titāniks ēka un uzbūvēta jauna transformatoru stacija.