Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Ziņas

Pēc sarunām vēl nezaudē cerību sadarboties © DIENA

Nepieciešams laiks, lai pārskatītu būvnieka iesniegtos priekšlikumus, līdz ar to atsākt Jaunā Rīgas teātra (JRT) rekonstrukcijas darbus septembra sākumā nav iespējams, skaidro uzņēmuma Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) valdes priekšsēdētājs Andris Vārna.

Tamužs ir gatavs pārdot savas Eco Baltia akcijas

AS Eco Baltia padomes priekšsēdētājs Viesturs Tamužs un padomes priekšsēdētāja vietniece Undīne Būde ir gatavi pārdot sev piederošās uzņēmuma akcijas, bet ne "par grašiem", intervijā aģentūrai LETA stāstīja Tamužs.

Būtisks solis ceļā uz brīvību © DIENA(21)

Apmēram divi miljoni Baltijas valstu iedzīvotāju aptuveni 660–670 kilometru garā maršrutā – Baltijas ceļš, ar kuru 1989. gadā tika pieminēta Ribentropa–Molotova pakta gadadiena, ir notikums, kas būtiski ietekmējis politiskos procesus un Baltijas atpazīstamību ne tikai Austrumeiropā, bet visā pasaulē.

SM 2020.gada valsts budžetā pieprasījusi papildus 70 miljonus eiro(4)

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP) ceturtdien tikšanās laikā ar Latvijas Būvuzņēmēju partnerības vadītājas vietnieci Annu Upenu vienojušies par ciešāku sadarbību ceļu būvniecības jomā, aģentūru LETA informēja satiksmes ministra padomniece komunikācijas jautājumos Aļona Zandere.

Latvijas Pasts atklāj pirmos pakomātus

Lielākā daļa jeb 97% Latvijas iedzīvotāju saņem sūtījumus ar Latvijas Pasta starpniecību, bet 81% izmanto pasta pakalpojumus, lai nosūtītu vēstules vai paciņas, liecina Latvijas Pasta veiktā aptauja. Lai nodrošinātu Latvijas iedzīvotājiem mūsdienīgus, ērtus un augošajam pieprasījumam atbilstošus pakalpojumus, Latvijas Pasts sācis apjomīgu modernizācijas plānu īstenošanu. Turpmāko gadu perspektīvā tie ietver daudzu pakalpojumu automatizāciju, uz klientu vērstu apkalpošanas un pašapkalpošanās sistēmu pilnveidošanu, kā arī dabai draudzīgu risinājumu ieviešanu ikdienas darbā.

Ģirģens ar Ķuzi vienojies par rīcības plānu VP darba uzlabošanai(2)

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV) trešdien ticies ar Valsts policijas (VP) priekšnieku Intu Ķuzi un abi vienojušies par rīcības plānu policijas darba uzlabošanai, piemēram, paredzot biežākas darbinieku rotācijas, tiešo vadītāju atbildības jomas palielināšanu, izmeklētāju atalgojuma pārskatīšanu un citus pasākumus, aģentūra LETA uzzināja Iekšlietu ministrijā.