Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ziņas

Latvijā mācības klātienē nav notikušas ievērojami ilgāk kā vidēji Eiropā(1)

Šajā, 2020./21.mācību gadā Latvijā mācības klātienē nav notikušas ilgāku laiku nekā vidēji Eiropas valstīs, atsaucoties uz Izglītības un zinātnes ministrijas apkopoto informāciju, vēsta Latvijas Televīzijas raidījums De Facto. Lielākajās Latvijas pilsētās un pašvaldībās noteiktu klašu grupām attālinātās mācības iestiepušās nu jau sestajā mēnesī pēc kārtas un speciālistos tas radījis satraukumu par bērnu, jo sevišķi pusaudžu, emocionālo veselību.

Raidījums: Deputāta Eglīša piedāvātie likuma grozījumi sadusmo FID(4)

Grūtāk nekā bija plānots cauri Saeimai virzās grozījumi netīrās naudas apkarošanas likumā. Atbildīgā komisija pēdējās nedēļās ar brīžiem sakāpinātām emocijām skatījusi deputāta Gata Eglīša (JKP) sagatavotos priekšlikumus, kas izsaukuši lielu pretestību no Finanšu izlūkošanas dienesta (FID), vēsta LTV raidījums De Facto.

Neraugoties uz epidemiologu bažām, IZM organizēs skolēnu dziesmu svētkus(2)

Skolēnu dziesmu un deju svētkus pagājušajā gadā atcēla, kad dienā ar Covid-19 inficējās 20 cilvēki. Neskatoties uz epidemiologu brīdinājumiem, ka situācija šī gada vasarā varētu nebūt droša un bērni ir īpaša riska grupa, svētku organizatori ir apņēmības pilni dažu mēnešu laikā mobilizēt resursus, lai svētkiem sagatavotos. Tradīciju saglabāšana esot svarīgāka, par, iespējams, veltīgi patērētiem resursiem, ja svētkus pēdējā brīdī nāktos atcelt.

Aizvadīta siltākā diena šogad

Svētdiena Latvijas lielākajā daļā iesākās ar vairāku grādu salu, Dobelē pat tika pārspēts 11.aprīļa aukstuma rekords, bet pēcpusdienā valstī reģistrēts lielākais siltums kopš pērnā gada, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.