Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ziņas

Advokāti noliedz Martinsona un Krjačeka iesaisti noziegumos

Kriminālprocesā par pašvaldības SIA Rīgas satiksme (RS) iepirkumiem apcietināto uzņēmēju Māra Martinsona un Aleksandra Krjačeka advokāti norādījuši, ka viņi aizstāvamie noliedz savu iesaistīti noziegumos, aģentūrai LETA apliecināja Martinsona aizstāvis Didzis Vilemsons un Krjačeka aizstāvis Valdis Ulmanis.

RS krimināllietā apcietināts Kokinas bijušais biznesa partneris Edgars Teterovskis(1)

Kriminālprocesā par pašvaldības SIA Rīgas satiksme (RS) iepirkumiem Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) aizturējis arī vairāku nu jau neaktīvu uzņēmumu bijušo valdes locekli un dalībnieku Edgaru Teterovski, kurš savulaik bijis Čehijas uzņēmuma Škoda Transportation amatpersonas Vladislava Kozaka vadītās Tram Servis Riga valdes locekles Elīnas Kokinas biznesa partneris.

Rīgas satiksmes lietas ietvaros apcietina Saskaņas sponsoru Krjačeku(29)

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ceturtdien lūdza piemērot apcietinājumu vēl trim personām, kas aizturētas ar Rīgas satiksmes (RS) veiktajiem iepirkumiem saistītajā kriminālprocesā. Šo personu vidū ir arī uzņēmuma Škoda Transportation komercdirektors Vladislavs Kozaks un SIA Alkom-Trans līdzīpašnieks Aleksandrs Krjačeks. Krjačeks ziedojis naudu Rīgas domes valdošajai partijai Saskaņa, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija. Nupat tapis zināms, ka tiesa KNAB lūgumu apmierinājusi - Krjačeks ir apcietināts.

Kuras amatpersonas varētu satraukt Martinsona aizturēšana? © DIENA(19)

Kādēļ atkal Māris Martinsons? Vai Rīgas vicemēram Andrim Amerikam (GKR) ir pamats raizēties? Kādam mērķim īsti varētu būt radīta Rīgas satiksmes iepirkumu shēma, kuras dēļ Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) tur aizdomās nu jau piecus cilvēkus? Visbeidzot - kas saista šo raibo kompāniju?

airBaltic uz Liepāju lidos biežāk

Šodien vizītē Liepājā Latvijas lidsabiedrības airBaltic izpilddirektors Martins Gauss paziņoja, ka airBaltic no 2019. gada vasaras sezonas palielinās iekšzemes lidojumu skaitu starp Rīgu un Liepāju no trīs līdz pieciem reisiem nedēļā.

Pirkumu grozi kļūst pilnāki © DIENA(8)

Neraugoties uz iedzīvotāju skaita sarukšanu, kas samazina arī patērētāju skaitu, mazumtirdzniecības apjoms Latvijā turpina pieaugt, ko ekonomisti skaidro ar iedzīvotāju ienākumu palielināšanos. Turklāt atsevišķās mazumtirdzniecības jomās lielāku apgrozījumu veicina arī uz Latviju atbraukušie tūristi. Septembrī kopējais mazumtirdzniecības apjoms, rēķinot salīdzināmajās cenās (tātad atrēķinot inflācijas ietekmi), pret iepriekšējā gada atbilstošu mēnesi pieauga par 3,5%, bet oktobrī – par 2,4%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Korupcijas skandāls: Bemhens esot paudis izbrīnu par notikušo © DIENA(13)

Vairāk nekā 30 kratīšanu, aizturēti seši cilvēki Latvijā un divi Polijā, no amata atstādināts pašvaldības SIA Rīgas satiksme (RS) valdes priekšsēdētājs Leons Bemhens – notikumi, kas saistās ar iespējamo korupcijas skandālu, seko viens otram. Nu šai virknē ierindojusies arī Rīgas domes opozīcijas prasība atstādināt visu RS valdi.

Tiesa apcietina RS departamenta direktoru Volkinšteinu(3)

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa šodien piemēroja apcietinājumu Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) aizturētajam Rīgas satiksmes (RS) infrastruktūras uzturēšanas un attīstības departamenta direktoram Igoram Volkinšteinam.

KNAB lūdz apcietināt arī Volkinšteinu(2)

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) lūdz tiesu aizturētajam Rīgas satiksmes (RS) infrastruktūras uzturēšanas un attīstības departamenta direktoram Igoram Volkinšteinam kā drošības līdzekli piemērot apcietinājumu, noskaidroja aģentūra LETA.

Tiesa apcietina uzņēmēju Martinsonu(12)

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa trešdien piemēroja apcietinājumu Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) aizturētajam uzņēmējam Mārim Martinsonam.