Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Ziņas

Raidījums: Latvijas dalība EXPO 2020 Dubaijā nopietni apdraudēta(5)

Apdraudēta ir Latvijas dalība prestižajā pasaules izstādē Expo 2020 Dubaijā, izpētījis Latvijas Televīzijas raidījums de facto. Būvniecība vēl nav uzsākta un arī pārējie darbi krietni kavējas. Kopumā valsts Latvijas paviljona izveidei atvēlējusi 4,2 miljonus eiro. Ja Latvija gatavošanos pārtrauks, šī nebūs pirmā reize, kad Latvija pusceļā izstājas. Pēdējos gados mums nav pozitīvas pieredzes ar paviljona būvniecību vērienīgajā pasaules izstādē.

E-talona nākotnes darba grupai neļauj lasīt Rīgas kartes auditu

2020.gada nogalē beidzas termiņš Rīgas satiksmes (RS) līgumam par e-talonu sistēmas uzturēšanu ar meitasuzņēmumu Rīgas karte. Tāpēc RS izveidota biļešu sistēmas attīstības stratēģijas darba grupa, kas lems par nākotni. Tomēr Latvijas Televīzijas raidījums de facto noskaidroja, ka nevienam no šīs darba grupas nav ļauts iepazīties ar noslepenoto Rīgas kartes auditu.

Rīgas namu pārvaldnieku apsūdz nepamatotu maksājumu iekasēšanā(2)

Pirms 15 gadiem Rīgas centrā, Katrīnas dambī 18a, 2,5 tūkstošu kvadrātmetru zemes gabalu, uz kura atrodas arī puse no piecstāvīgas dzīvokļu ēkas, nopirka privātfirma, kas tirgojas ar santehniku. Tieši tāpat kā citi dalītā īpašuma saimnieki, viņi nolēma situāciju izmantot un iekasēt nomas maksu par zemi, kas atradās zem dzīvokļu mājas un tai apkārt, vēsta TV3 raidījums Nekā personīga.

Īpašumu shēmotājs no mājām izspiež saimniekus(11)

Pagājušā nedēļā TV3 raidījums Nekā personīga ziņoja par Arni Kursīti, kurš var palikt bez dzimtai desmitiem gadu piederējuša īpašuma. To viņam cenšas atņemt ātro kredītu miljonāri, izmantojot likumu par kopīpašuma dalīšanu. Šis likums ir kļuvis par ienesīgu biznesu ciniskiem juristiem un uzņēmējiem. Tie par mazu naudu izsolēs nopērk domājamās daļas īpašumos un tad no pārējiem kopīpašniekiem jau pieprasa daudzkārt lielākas summas vai tos no mājām izspiež. Šādā situācijā nonākusi Sūnu ģimene Bieriņos. Viena īpašuma daļu nopircis zināma shēmotāja Normunda Šlitkes pārstāvēts uzņēmums. Tagad viņš prasa ģimenei atpirkt pašu būvēto māju

Raidījums: Āboliņš ieteicis veidot valsts ziņu aģentūru sabiedrības domas ietekmēšanai(32)

Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) likums par pienākumu uzliek gādāt, lai mediji Latvijā attīstītos, būtu konkurētspējīgi un stipri. Padomei būtu jāstiprina preses brīvība un neatkarība. Taču tās vadītāja vietnieka Ivara Āboliņa vārds atrodams uz plāna Latvijā izveidot valsts kontrolētu ziņu aģentūru ar mērķi ietekmēt sabiedrības viedokli un informāciju medijos, vēsta TV3 raidījums Nekā personīga.

Pārspēts visas valsts 20.oktobra siltuma rekords(1)

Svētdienas pēcpusdienā Daugavpilī saule gaisu sasildīja līdz +19,1 grādam, un tik augsta gaisa temperatūra šajā datumā Latvijā reģistrēta pirmo reizi novērojumu vēsturē, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Meklē bezvēsts pazudušo Žanitu Kamaļetdinovu(2)

Valsts policijas Teikas iecirknis meklē 2004. gadā dzimušo Žanitu Kamaļetdinovu, kura šī gada 9. oktobrī izgāja no mājas Madonas ielā, Rīgā un nav atgriezusies atpakaļ, kā arī nav zināma meitenes atrašanās vieta.

Svētdien laiks saglabāsies silts

Svētdien maksimālā gaisa temperatūra Latvijā gaidāma no +12 grādiem vietām ziemeļos līdz +14..+17 grādiem valsts lielākajā daļā, prognozē sinoptiķi.