Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ziņas

Par kukuļošanu aizturēts augsta ranga Latgales policists(8)

Iekšējās drošības birojs (IDB) aizdomās par kukuļošanu aizturējis trīs personas - Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja priekšnieka vietnieku un divas privātpersonas, no kurām viena ir bijušais Valsts policijas darbinieks, aģentūru LETA informēja IDB.

Stājušies spēkā Meļko, Livanovičam un Cvetkovam piemērotie reālie cietumsodi

Ceturtdien ir stājies spēkā tiesas spriedums, ar kuru vienā no tā sauktajām Latvenergo kukuļņemšanas lietām bijušajam uzņēmuma Latvenergo viceprezidentam Aigaram Meļķo, bijušajam ražošanas direktoram Gunāram Cvetkovam un uzņēmuma Energy Consulting vadītājam Andrejam Livanovičam piespriesti reāli cietumsodi.

KNAB vēlas papildu līdzekļus kapacitātes stiprināšanai

Lai gan Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) budžets pēdējos divos gados ir audzis, biroja kopējās kapacitātes stiprināšanai vēl būtu nepieciešami papildu līdzekļi, aģentūrai LETA komentējot 2020.gada budžeta projektu, norādīja KNAB.

Grūtnieces un bērni tiek īpaši aicināti vakcinēties pret gripu(2)

Aizsākot sabiedrības informēšanas kampaņu Neļauj gripai jūs noķert!, vakcinēties īpaši aicina grūtnieces un bērnus, šodien kampaņas atklāšanā sacīja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.

Piektdien būs mazliet siltāks

Piektdien Latvijā, salīdzinot ar ceturtdien, vējš kļūs lēnāks un gaisa temperatūra pakāpsies par grādu augstāk, prognozē sinoptiķi.

Broka pievienojusies Rīgas domes deputātu blokam Rīga!(6)

Rīgas domes deputātu blokam Rīga! pievienojusies deputāte Baiba Broka, kura pirms vairākām nedēļām pēc korupcijas skandāla izstājās no nacionālās apvienības Visu Latvijai!-Tēvzemei un brīvībai/LNNK (NA), liecina bloka vadītāja Oskara Putniņa ieraksts sociālajā vietnē Facebook.

NA, visticamāk, atbalstīs Purgaili FKTK vadītājas amatā

Nacionālā apvienība, visticamāk, atbalstīs Santas Purgailes kandidatūru Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padomes priekšsēdētājas amatā, aģentūrai LETA pastāstīja NA Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dombrava.

Mudina balsot par tīru gaisu © DIENA(7)

Ja Rīgas dome (RD) neizmantos likumā noteiktās tiesības ierobežot autotransporta kustību, lai mazinātu tā radīto piesārņojumu, pilsētnieki turpinās elpot piesārņotu gaisu un kaitēt savai veselībai, norāda pirms nedēļas portālā ManaBalss.lv iesniegtās iniciatīvas Par tīra gaisa nodrošināšanu Rīgā autors Andis Vaičulis. Rīgā jau 15 gadu gaisa kvalitātes uzlabošana, pēc viņa domām, ilgst bez īpašiem panākumiem.