Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ziņas

Philip Morris International sesto gadu pēc kārtas atzīts par labāko darba devēju(2)

Phillip Morris Latvia mātes kompānija Philip Morris International (PMI) jau sesto gadu pēc kārtas ir atzīta par labāko darba devēju. Starptautiskā līmenī darba devējus katru gadu izvērtē un sertificē neatkarīgi auditori no Nīderlandē bāzētā TOP darba devēju institūta (Top Employers Institute). Sertifikācijas procesā tiek vērtēta uzņēmumu cilvēkresursu stratēģija un ikdienas prakse, kā arī organizācijas ieguldījums labākas darba vides veidošanā.

Ugunsgrēks tipogrāfijā: Laikraksts Diena šodien iznācis © DIENA(2)

Neskatoties uz vakardienas ārkārtas situāciju SIA Poligrāfijas grupa Mūkusala tipogrāfijā un, pateicoties visu nozarē iesaistīto ieinteresētībai un vēlmei rast risinājumu, šodienas laikraksts Diena nonāks pie lasītājiem. Nodrukāšanu operatīvi nodrošināja Rēzeknes tipogrāfija Latgales druka. Laikraksts Diena saka lielu paldies VAS Latvijas Pasts, SIA Preses Serviss, SIA Poligrāfijas grupa Mūkusala, SIA Latgales druka.

Piektdien daudzviet Latvijā snigs un spēcīgi putinās

Piektdienas rītā daudzviet Latvijā turpina snigt un putināt, vietām - spēcīgi, liecina meteoroloģiskā informācija. Piektdien Latvijā būs pārsvarā mākoņains laiks, valsts lielākajā daļā palaikam snigs, vietām centrālajos un austrumu novados snigs ilgstoši, prognozē sinoptiķi.

Brīdina par stipru snigšanu valsts austrumos

Šodien valsts rietumos turpinās stipra snigšana un putināšana, bet vakarā un nākamajā naktī arī valsts austrumos gaidāma stipra snigšana, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).