Laika ziņas
Šodien
Migla

Ziņas

Aicina pārbaudīt VDK dokumentu izpētes komisijas tēriņu lietderību

Līdz ar Valsts prezidenta lēmumu izsludināt likumu, kas paredz Valsts drošības komitejas (VDK) aģentu kartotēkas publicēšanu, darbu oficiāli beigusi VDK dokumentu izpētes komisija. Zinātnieki vēlas pētniecību turpināt, bet vienlaikus parādījušies aicinājumi vērtēt, cik efektīvi komisija tērējusi tai atvēlēto finansējumu - 744 727 eiro, sestdien vēstīja raidījums LNT Ziņas.

Ražotāju vainas dēļ Latvijā aptrūcies difterijas vakcīnu pieaugušajiem

Latvijā aptrūcies difterijas vakcīnu pieaugušajiem - to krājumi samazinājušies ražotāja piegāžu pārtraukuma dēļ. Tāpēc pagaidām noteikts ierobežojums difterijas un stinguma krampju kombinētās vakcīnas izmantošanai un Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) aicinājis atlikt pieaugušo revakcināciju pret difteriju – sestdien vēstīja raidījums LNT Ziņas.

Pircējus samulsina personificētās biļetes uz Eda Šīrana koncertu; 70% izpirkuši leiši un igauņi

Problēmas piedzīvojis pirmais mēģinājums Latvijā tirgot personificētās koncertu biļetes – LNT Ziņām daudzi cilvēki sūdzējušies, ka biļetes uz Eda Šīrana nākamgad plānoto uzstāšanos Rīgā nav varējuši iegādāties uz viņiem vēlamās personas vārda. Koncerta rīkotāji skaidro, ka vainīgi paši pircēji, kuri neesot pilnībā iepazinušies ar informāciju pirms pirkuma veikšanas, sestdien vēstī raidījums LNT Ziņas.

Sestdienas rīts - līdz šim aukstākais šoruden

Sestdienas rītā gaisa temperatūra Latvijā pazeminājusies līdz +1..-3 grādiem, vien dažviet Kurzemē un Vidzemē termometri rāda +2..+5 grādus, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.

Banku uzraugs ar 2,2 miljoniem eiro soda LPB Bank(2)

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome piemērojusi soda naudu 2,2 miljonu eiro apmērā AS LPB Bank par Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas normatīvo aktu prasību pārkāpumiem, kā arī ir uzdevusi bankai atsaukt par finanšu noziegumu apkarošanas jomu atbildīgo valdes locekli Arni Kalveršu no amata un izteikusi minētajai personai brīdinājumu.

Naktī daudzviet gaidāms neliels sals(1)

Naktī uz sestdienu Latvijā gaiss atdzisīs līdz -3..+3 grādiem, vien dažviet piekrastē gaisa temperatūra saglabāsies virs +5 grādiem, prognozē sinoptiķi.

Nākamajā nedēļā palaikam gaidāmi nokrišņi un brāzmains vējš

Nākamajā nedēļā laikapstākļus noteiks ciklonu darbība, tādēļ brīžiem pūtīs spēcīgs vējš un katru dienu vismaz kādā no valsts reģioniem gaidāmi nokrišņi, pārsvarā lietus, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un Global Forecast System.

Netīro naudu skalo arī caur milžiem © DIENA(23)

Naudas atmazgāšanas problēma nav tikai Latvijas banku nozarei unikālas galvassāpes. Daudzviet Eiropā šāda rakstura skandālos iesaistīti pat nozares līderi. Tos nopietni soda, taču necenšas gremdēt kā Latvijā.