Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ziņas

Martinsons aizturēts, liecina LTV rīcībā esoša informācija(3)

Latvijas Televīzijas (LTV) rīcībā esošā informācija liecina, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) šodien aizturējis uzņēmēju Māri Martinsonu, kura vārds figurē arī ar Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču saistītā krimināllietā. LTV Ziņu dienests gan vēsta, ka šoreiz Martinsona aizturēšana nav saistīta ar Rimšēviču.

Apstiprināta kārtība VDK dokumentu publicēšanai un lasīšanai(3)

Valdība otrdien, 11. decembrī, apstiprināja izmaiņas Ministru kabineta noteikumos, līdz ar ko paredzēta kārtība, kādā nodrošināma piekļuve Latvijas Nacionālā arhīva (LNA) tīmekļvietnē – www.arhivi.gov.lv - publicētajiem LPSR Valsts drošības komitejas (VDK) dokumentiem un netieši ar VDK saistītiem dokumentiem, portālam Diena.lv pavēstīja Kultūras ministrijā.

Mediķu algas nākamgad pieaugšot © DIENA(4)

Veselības ministrija sola, ka no nākamā gada mediķiem 20% algu pieaugums būs. Vēl gan esot jāidentificē visi finansējuma avoti, lai tiktu nodrošināts vajadzīgais naudas apmērs.

Otrdiena būs miglaina, bet sausa

Otrdien Latvijas lielākajā daļā uzlabosies redzamība, bet daudzviet saglabāsies dūmaka un vietām neizklīdīs migla, prognozē sinoptiķi.

Bezvēsts prombūtnē izsludinātais Valērijs Vansovičs atrasts(2)

Veiksmīgi izdevies noskaidrot 29 gadus vecā Valērija Vansoviča atrašanās vietu. 26. novembrī organizācija Bezvēsts.lv ziņoja, ka Vansovičs pazudis Vācijā, Hannoverē. Nu organizācija informē, ka ģimenes locekļi zina Vansoviča atrašanās vietu - viņš ir sveiks un vesels.

Medikamenti dārgāki nekā pie kaimiņiem © DIENA(10)

Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācija (SIFFA) kārtējo reizi paudusi, ka būtu nepieciešams pārskatīt zāļu lieltirgotavām un aptiekām atļauto maksimālo zāļu piecenojuma apmēru, kura dēļ daļa medikamentu pie mums ir dārgāki nekā Baltijas kaimiņvalstīs. SIFFA arī paudusi, ka, lai samazinātu zāļu cenas, būtu jāmazina arī pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likme, kas Latvijā ir viena no augstākajām Eiropas Savienībā.

Okupācijas muzeja pārbūvei pabeigti demontāžas darbi(1)

Latvijas Okupācijas muzeja pārbūvei un Nākotnes nama būvniecībai pabeigti demontāžas darbi, tādējādi noslēdzot nozīmīgu būvniecības posmu, aģentūru LETA informēja projekta pasūtītāja VAS Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) pārstāvji.

Nedēļas gaitā kļūs vēsāks

Šonedēļ Latvijā pakāpeniski pazemināsies gaisa temperatūra un atgriezīsies neliels sals, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un Global Forecast System.

Šorīt Latgalē apgrūtināti braukšanas apstākļi

Šorīt braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem ir apmierinoši visā Latvijā, izņemot Latgali, kur daudzi ceļi ir sniegoti un apledojuši, liecina VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) apkopotā informācija.