Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ziņas

KNAB aizturējis Rīgas satiksmes departamenta direktoru Volkinšteinu(12)

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki otrdien aizturējuši pašvaldības uzņēmuma Rīgas satiksme (RS) Infrastruktūras uzturēšanas un attīstības departamenta direktoru Igoru Volkinšteinu, aģentūrai LETA apstiprināja uzņēmuma pārstāve Baiba Bartaševiča.

Lai palīdzētu daudziem © DIENA(5)

Labdarības organizācijas Ziedot.lv mājaslapā redzams, ka līdzcilvēku palīdzība iedzīvotājiem nepieciešama ne tikai veselības problēmu risināšanai, bet arī pavisam ikdienišķās un it kā pašsaprotamās lietās. Bez lūgumiem pēc naudas vēža ārstēšanai un rehabilitācijas pasākumiem ir arī aicinājumi ziedot līdzekļus malkas iegādei trūcīgiem sirmgalvjiem, bērnunama bērnu uzņemšanai ģimenēs un vēl daudz dažādām citām nepieciešamībām.

LTV: KNAB paviesojies arī Rīgas domē(1)

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki otrdien veikuši kratīšanu arī Rīgas domē, Latvijas Televīzijai apstiprinājis Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks (Gods kalpot Rīgai), kurš šobrīd pilda mēra pienākumus.

Izglītības komisija aicina IZM un VARAM rast iespēju pagarināt internātskolu finansēšanas pārejas periodu

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisija otrdien vienojās vērsties pie Izglītības, kultūras un zinātnes ministrijas (IZM) un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM), aicinot tuvākajā laikā rast risinājumu, kā pagarināt pārejas periodu internātskolu finansēšanai, lai nodrošinātu to darbības uzturēšanai nepieciešamos līdzekļus, vēsta Saeimas Preses dienests.

Martinsons aizturēts, liecina LTV rīcībā esoša informācija(8)

Latvijas Televīzijas (LTV) rīcībā esošā informācija liecina, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) šodien aizturējis uzņēmēju Māri Martinsonu, kura vārds figurē arī ar Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču saistītā krimināllietā. LTV Ziņu dienests gan vēsta, ka šoreiz Martinsona aizturēšana nav saistīta ar Rimšēviču.

Apstiprināta kārtība VDK dokumentu publicēšanai un lasīšanai(3)

Valdība otrdien, 11. decembrī, apstiprināja izmaiņas Ministru kabineta noteikumos, līdz ar ko paredzēta kārtība, kādā nodrošināma piekļuve Latvijas Nacionālā arhīva (LNA) tīmekļvietnē – www.arhivi.gov.lv - publicētajiem LPSR Valsts drošības komitejas (VDK) dokumentiem un netieši ar VDK saistītiem dokumentiem, portālam Diena.lv pavēstīja Kultūras ministrijā.

Mediķu algas nākamgad pieaugšot © DIENA(4)

Veselības ministrija sola, ka no nākamā gada mediķiem 20% algu pieaugums būs. Vēl gan esot jāidentificē visi finansējuma avoti, lai tiktu nodrošināts vajadzīgais naudas apmērs.

Otrdiena būs miglaina, bet sausa

Otrdien Latvijas lielākajā daļā uzlabosies redzamība, bet daudzviet saglabāsies dūmaka un vietām neizklīdīs migla, prognozē sinoptiķi.